בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תשכחו מה שאמרו לכם. בסקס זה לא הגודל, זה הרוחב 

תשכחו מה שאמרו לכם. בסקס זה לא הגודל, זה הרוחב

 
 
גור תירוש, מערכת סיו

חברת ויויד, מפיקת התכנים הפורנוגרפיים הגדולה בארצות-הברית, שוקלת להנפיק עצמה בשל הצורך להעמיד תשתיות תוכן אינטראקטיביות בתחום הפס הרחב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאת : גור תירוש, מערכת סיון.קום

חברת Vivid, שהינה חברת ההפקות הגדולה ביותר בארצות-הברית בתחום הסרטים הפורנוגרפיים, שוקלת בימים האחרונים ביצוע הנפקה ציבורית בבורסה בארצות-הברית.
 

"הקמת תשתיות לצורך העברת תוכן אינטראקטיבי ברוחב פס גבוה איננה עניין של מה בכך", אומר מקור בחברה, "לכן, אנו שוקלים לפנות לציבור במטרה לגייס את הכספים הנדרשים לעניין זה".

חברת Vivid עומדת לסיים את שנת 2000 עם סך הכנסות העומד על 80 מיליון דולר. מכירת מוצרי וידאו ותקליטורי DVD מהווים כמחצית מסך כל ההכנסות, כש 35 אחוזים נוספים מגיעים משירותי ה"צפייה בתשלום". שאר ההכנסות מגיעות דרך האתר שפתחה החברה בתחילת השנה.

"אנו מאמינים" אמר דובר החברה, "כי לרוחב הפס הרחב תהיה השפעה מרחיקת לכת על תעשיית הפורנו, בדיוק כפי שמכשיר הוידיאו שהוצג בתחילת שנות ה 70 השפיע עמוקות על התעשייה.

חיבוריות ברוחב פס גבוה תאפשר לחברות כמו Vivid להציע שירותי פורנו אינטראקטיביים, דוגמת אפשרויות שיחות ועידה ויזואליות עם שחקניות. "החשש שלנו" ציין דובר החברה, "נובע מהעובדה כי ברגע שהצרכן ייחשף לסוג זה (שירותי תוכן אינטראקטיביים) של תוכן הוא ייזנח את עולם המדיה הישנה דוגמת קלטות וידאו או סרטים".

הנפקה של חברת תוכן פורנוגרפית איננה דבר חדש בארצות הברית, אולם על פי גורמים בענף עשויה Vivid להעניק את הלגיטימציה של תחום זה כמקור הכנסה לגיטימי ואטרקטיבי, בעיקר בזמן רגיש שכזה ובעקבות צעדיה של החברה צפויות חברות נוספות ל"צאת מן הארון".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by