בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי צריך נאפסטר כשיש לך אימסטר 

מי צריך נאפסטר כשיש לך אימסטר

 
 
יניב קרן סיון.קום

בקרוב מאוד ניתן יהיה להעביר קבצים ולשוחח בין ארבע תוכנות המסרים המובילות בעולם; החברות עסוקות בימים אלה בבדיקה מתקדמת שתאפשר להתחיל בשירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעתיד הקרוב ניתן יהיה להעביר קבצים ולשוחח בין שלוש תוכנות גדולות להעברת מסרים מידיים של MSN, !Yahoo, ו-AOL בעזרת תוכנת Amister. פונקציה כזו תגדיל את מאגר הקבצים ותהווה אלטרנטיבה לנאפסטר. ההחלטה על כך התקבלה ביום חמישי שעבר.
 
עד כה ניתן היה לתקשר רק בין תוכנת המסרים המיידיים של AIM) AOL) ובין תוכנת ICQ השייכת גם היא לאמריקה אונליין. על פי התכנון בקרוב מאוד ניתן יהיה להשתמש ב-Amister גם בתוכנת המסרים המיידיים של !Yahoo, ביום שישי החלה החברה לבצע בדיקות ראשונות אשר יאפשרו את הכללת למשתמשי תוכנת המסרים המיידיים של מיקרוסופט לעבוד עם Amister.

"אמריקה אונליין שולטת היום ברוב השוק", אמר דובר החברה, ג`וני דיפ, "אולם !Yahoo, ו-MSN מתחילות להתקרב". לדבריו בעבר נעשו ניסיונות רבים לחיבור בין התוכנות על ידי חברות אחרות אולם אמריקה אונליין התנגדה להם. כיום משתמשים ב-Amister כשני מיליון איש. דיפ מעריך כי במידה והשילוב יצליח עשוי מספר המשתמשים ב-Amister להגיע ל- 140 מיליון איש.

בניגוד לנאפסטר יתכן שיתוף פעולה בין Amister לחברת תקליטים אחת לפחות. על פי השמועות מתכוונת חברת בת של ענקית התקליטים האמריקאית EMI לשחרר את האלבום החדש של להקת "רדיו-הד" להורדה ב-Amister.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by