בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון ובוש החלו בחפיפה 
 
 
רויטרס

הפגישה הראשונה, שארכה שעה וחצי, התמקדה בנושאי ביטחון לאומי. בוש נפגש בנפרד גם עם גור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות-הברית הנבחר, ג`ורג` וו. בוש, נפגש היום (שני) לראשונה מאז הבחירות עם הנשיא היוצא, ביל קלינטון, ואמר כי "באתי לכאן כדי להקשיב". הנשיא קלינטון יעץ לבוש "לבחור צוות טוב ולעשות מה שאתה רואה לנכון".
 
קלינטון, שהביס את אביו של הנשיא הנבחר, ג`ורג` בוש האב, בבחירות 1992, אירח את בוש הבן לפגישה בבית הלבן שארכה כשעה ומחצה וכללה ארוחת צהריים.
 
פגישת המעבר הראשונה של שני האישים היתה לבבית והתמקדה בנושאי ביטחון לאומי. בוש אמר כי הוא חש נרגש על שניתנה לו ההזדמנות לדבר עם קלינטון.
 
 

'שיחה אישית' עם גור

לעומת קלינטון הנינוח, בוש נראה מעט עצבני ונרגש. "זה כבוד גדול בשביל לבוא כנשיא נבחר, ואני לא חושב שאני לגמרי אעכל את ההשפעה עד שאושבע". "איני יכול להודות לנשיא מספיק על סבר הפנים הזה", המשיך בוש.

לאחר הפגישה נועד בוש בנפרד גם עם יריבו הדמוקרטי אל גור, שאך לפני מספר ימים החליט להפסיק את המאבק המשפטי וסלל את דרכו של בוש לוושינגטון.

"איך אתה מרגיש?" שאל גור את בוש כשזה הגיח מרכב הלימוזינה. גור לחץ את ידו של בוש בחוזקה וטפח על שכמו. לפני כניסתם לאחוזתו של גור אמרו השניים כי בכוונתם "לנהל שיחה אישית". הפגישה בין השניים ארכה כ-20 דקות בלבד.האם תנשב רוח חדשה בוושינגטון? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by