בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"לי מיקרוסופט ואורקל נפגשו בתחילת החודש 

מנכ"לי מיקרוסופט ואורקל נפגשו בתחילת החודש

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

מטרת הפגישה: תיאום בין מוצרי שתי החברות, מערכת ההפעלה חלונות NT לבין תוכנת מסדי הנתונים של חברת אורקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני מנהלי חברות הענק, לארי אליסון מ"אורקל" וסטיב באלמר מחברת "מיקרוסופט" נפגשו לאחרונה על מנת ליצור תיאום בין המוצרים האחרונים, שירדו מפס הייצור שלהם. נציגי שתי החברות אישרו את קיום הפגישה אולם פרטיה נשארו חסויים.
 
על פי הודעת נציגי החברות, נפגשו שני המנכ"לים בתחילת דצמבר לבקשתו של באלמר. מן החברות נמסר כי עיקר הדיון נסוב על תיאום בין מערכת ההפעלה חלונות NT לבין תוכנת מסדי הנתונים של חברת "אורקל". דובר חברת מיקרוסופט סירב למסור כמה זמן נערכה הפגישה ועל אילו נושאים ספציפיים דנו השניים.

"סטיב מנסה להיפגש עם כמה מנכ"לים שהוא יכול", אמר הדובר. לדבריו באלמר זימן את הפגישה על מנת להבטיח כי תהיה תאימות בין מוצרי שתי החברות בעתיד.

הפגישה הנוכחית נערכה חודש אחד בלבד לאחר תערוכת "קומדקס" בה התעמתו השניים. ראשון הנואמים באותו אירוע היה בלאמר, אשר דיבר בגנות נאומו הצפוי של אליסון ואמר כי הוא צופה שאליסון ינאם את אותו נאום קבוע המתאר כיצד הוא רואה את עולם המחשבים, באלמר הוסיף ואמר כי נאום כזה הוא מיושן ומיותר.

אליסון לא נשאר חייב וכשעלה על הבמה אמר, כי המחשב האישי יעלם בקרוב ויפנה את מקומו למחשבי רשת. הדבר היחיד שישאר ממיקרוסופט לדעתו, זה תוכנת אופיס ודפדפן אקספלורר. אליסון גם הסביר כי התועלת היחידה שתהיה במחשבים אישיים היא יכולתם להריץ משחקים חדשים.

תוכנת מסדי הנתונים החדשה של אורקל פועלת היטב על מערכת חלונות NT אולם אינה מתאימה למערכת חלונות 2000 החדשה. בימים אלה נמצאת חברת אורקל בתהליך מתקדם של פיתוח תוכנת מסדי הנתונים הבאה שלה שתהיה זמינה לשוק בתחילת שנת .2001
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by