בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אימיוזיק תובעת את Mp3.com 

אימיוזיק תובעת את Mp3.com

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

החברה טוענת כי Mp3.com אפשרה לחבריה להוריד את השירים מן האתר ובכך גרמה להפרת זכויות יוצרים; אל התביעה הנוכחית מצטרפים שישה לייבלים עצמאיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אימיוזיק (Emusic) החליטה להצטרף לרשימת החברות שתובעת את .Mp3.com אנשי החברה לא היו מקוריים במיוחד והתמקדו בתביעתם בנושא של הפרת זכויות יוצרים. לאחרונה פנתה החברה גם לאנשי נאפסטר, בדרישה שימנעו את הורדת השירים שבבעלותה.
 
לחברת אימיוזיק זכויות על כ-13 אלף שירים של לייבלים עצמאיים, אותם היא מוכרת כקבצים באתר האינטרנט שלה. החברה מציעה שלוש אפשריות רכישה שונות: תשלום לפי שיר, לפי אלבום, או תשלום חודשי להורדה בלתי מוגבלת של שירים. אמש הודיעה החברה על התביעה, אליה הצטרפו שישה מהלייבלים העובדים עמה. להערכת "אימיוזיק", מספר זה יגדל בהמשך.

"MP3.com אמנם נכנסה להסכמי פשרה עם חמש חברות התקליטים הגדולות", אמר נשיא ומנכ"ל אימיוזיק, ג`ין הופמן, "אך היא בחרה להתעלם ממעשיה הלא-חוקיים בנוגע לחברות התקליטים העצמאיות".

בסוף נובמבר, הגישה "אימיוזיק" לנאפסטר רשימה של 600 משתמשים, אשר החליפו ביניהם שירים של "אימיוזיק" בצורה פיראטית, ודרשה לחסום אותם. הרשימה נוצרה על ידי תוכנה שפיתחה "אימיוזיק", למציאת שירים שלה ברשת נאפסטר. עם זאת, לא הוגשה תביעה, הופמן מסביר כי הסיבה לכך היא מו"מ לשיתוף פעולה שמתקיים בין שתי החברות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by