בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במערכת הפוליטית מגיבים להחלטת בג"צ בעניין גיוס בחורי הישיבות 

במערכת הפוליטית מגיבים להחלטת בג"צ בעניין גיוס בחורי הישיבות

 
 
חדשות נענע 

ש"ס: זוהי הפרה ברוטאלית של הסדר הכרחי לצביונה היהודי של ישראל. שינוי: בני הישיבות, על פי חוק, הם כעת עריקים. ח"כ אברהם רביץ: הציבור החרדי לא יציית להסדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תנועת ש"ס תוקפת היום (רביעי) בחריפות את החלטת בג"צ בעניין גיוס בני ישיבות. על פי הודעת התנועה "משמעות החלטת בג"צ היא הכרזת מלחמה על עולם התורה ועל היהדות".
 

ש"ס אומרת כי "בג"צ הוכיח פעם נוספת שהוא אינו אלא חותמת גומי של שריד, לפיד ודומיהם". בנוסף אומרת ש"ס כי בג"צ הפר הבוקר בברוטאליות הסדר דתי חברתי עדין והכרחי לזהותה וצביונה היהודי של מדינת ישראל. כך דווח באתר Ynet.

יושב ראש "שינוי", טומי לפיד, אומר כי לאור החלטת בג"צ ראש הממשלה צריך להורות מייד לצה"ל על גיוס בני ישיבות והביטוח הלאומי חייב להפסיק להעביר אליהם תשלומים משום שכעת הם נחשבים לעריקים על פי חוק.

סגן שר הביטחון, אפרים סנה, אמר כי יש לפעול לפי החלטת בג"צ. "חקיקה חדשה היא הוראת בג"צ מחייבת", אמר סנה "ומערכת הביטחון, עד שאין הוראה אחרת, צריכה לנהוג בהתאם".

ח"כ אברהם רביץ מעריך שהציבור החרדי לא יציית להסדר.

מלשכתו של ראש הממשלה נמסר בתגובה להחלטת בג"צ כי ברק כבר הנחה את מערכת הביטחון להתחיל להיערך למצב שבו בג"צ יכריע שלא לאפשר ארכה נוספת בנושא גיוס בני הישיבות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by