בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק במאמצים לשכנע את מרצ לא לתמוך במועמדות פרס 
 
 
חדשות נענע 

יפגש הערב עם יוסי שריד בניסיון לשכנע אותו לא לתמוך בפרס ולמנוע בכך את ריצתו לראשות הממשלה. אנשי ברק במפלגת העבודה: אם פרס יתמודד - יגורש מהמפלגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש-הממשלה, אהוד ברק, יוועד הערב עם יושב ראש מרצ, ח"כ יוסי שריד, בניסיון למנוע את תמיכת מרצ במועמדות פרס לראשות הממשלה. 
שמעון פרס החליט היום (רביעי) להתמודד על ראשות הממשלה. כידוע, על מנת שפרס יוכל להתמודד על ראשות הממשלה דרושות לו חתימות של עשרה ח"כ התומכים במועמדותו, או חתימות של חמישים אלף אזרחים.

פרס נפגש היום (רביעי) עם חברי כנסת מסיעת מרצ, ביניהם זהבה גלאון ואבשלום וילן, ועם פעילים במפלגת העבודה, ואמר להם כי החליט להתמודד על ראשות הממשלה מול ברק ושרון.

פרס אמר עם זאת כי אם עד ה-20 בינואר ברק יביא הסכם שלום עם הפלסטינים, הוא יסיר את מועמדותו ויתמוך בברק. במידה והדבר לא יצלח בידיו, סבור פרס כי רק הוא מסוגל לאחד את מחנה השמאל ואת הציבור הערבי.

פרס ביקש ממרצ לתמוך במועמדותו ומועצת מרצ צפויה מחר לדון בבקשה זו.

מקורבי ברק במפלגת העבודה שולחים אותות אזהרה לפרס, ואומרים כי במידה ופרס יתמודד על ראשות הממשלה הוא לא יוכל להמשיך ולהיות חבר במפלגה, ובמידה ולא יזכה - לא יוכל לכהן בתפקיד שר כלשהו בממשלתו של ברק.

ברק ופרס אמורים להיפגש היום הערב, פגישה בה ינסה ברק לשכנע את פרס שלא להתמודד.

השרה דליה איציק אמרה כי היא מצפה שברק יציע לפרס תפקיד ביצועי ההולם את מידותיו, ואילו פרס מצדו יביע תמיכה בראש הממשלה. גורמים נוספים במפלגת העבודה מנסים לשכנע את ברק להבטיח לפרס תיק מרכזי בממשלתו, על מנת למנוע את התמודדותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by