בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התחברות לרשת באמצעות וויזור ומודם חדש 

התחברות לרשת באמצעות וויזור ומודם חדש

 
 
חדשות נענע 

מודם K56 חדש של חברת 'זירקום' מאפשר גלישה ברשת בעזרת מחשב כף יד וייזור; המודם החדש עמיד בפני זעזועים ומאפשר התחברות מהירה יותר מחשב ביתי רגיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעתה ניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות מחשבי כף יד מסוג וויזור ומודם נייד של חברת זירקום. המוצר החדש מאפשר חיבור חופשי לרשת, גלישה, קריאה ושליחת דואר אלקטרוני. בחינת ביצועי המכשיר מגלה כי הוא עמיד בפני זעזועים, ומאפשר חיבור מהיר.
 

המודם החדש מסוג SpringPort GlobalACESS עובד במהירות של ,K56 הופך את ההתחברות והגלישה ברשת דרך מחשב כף יד לקלה ומהנה. התקנת המודם קלה מאוד, ופועלת בשיטת :plug and play מחברים את המודם ל-,Visor מכניסים סוללות ומתחברים לקו טלפון קרוב. היתרון הגדול מעבר לניידות המוחלטת, הוא זמן האיתחול של המערכת קצר בהרבה מזמן הפעלת מחשב רגיל.

בניגוד למודמים ישנים של חברת זירקום שהיו גדולים ומגושמים, המודם החדש הוא קטן מימדים ומאפשר ניידות בקלות. אתר ZDNet שבחן את המודם החדש לא מצא בו תקלות או בעיות מיוחדות. מרגע שהמודם מחובר לרשת נדלקת נורה בצידו העליון של המודם, נורה נוספת נדלקת כאשר מורידים מעלים קבצים לרשת. המודם החדש נמצא גם עמיד בפני זעזועים, זאת בשעה שמודמים מקבילים אחרים נכשלו.הבעיה היחידה היא מחירו של המודם החדש - 149 דולר בארצות הברית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by