בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בזק תשקיע בקומפי מיליון ד' לפי שווי של 5 מיליון ד' 

בזק תשקיע בקומפי מיליון ד' לפי שווי של 5 מיליון ד'

 
 
חדשות ביזנס פורטל

זאת, בתמורה להקצאה של כ-%17 ממניות קומפינט; חברת קומפי עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מחשב אינטראקטיביות, המיועדות לשוק מחשבי המולטימדיה המשפחתיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת קומפי סרטים אינטראקטיביים חתמה על זיכרון דברים עם חברת בזק לביצוע השקעה בחברה הבת קומפינט, בסך של מיליון דולר.
 
זאת, בתמורה להקצאה של כ-%17 ממניות קומפינט, המשקפת לקומפינט שווי של כ-5 מיליון דולר לפני הכסף. קומפינט מרכזת את מלוא הפעילות של קומפי סרטים ואת מלוא זכויותיה בתחום המדיה. מניית קומפי מטפסת מעט ב-%1.12 למחיר של 1.6 שקל.

ב-14 בחודש הנוכחי, הודיעה קומפי, כי היא מנהלת מו``מ עם משקיע על תנאי ההשקעה האמורים. ההודעה הנוכחית של החברה חושפת, כי המשקיע הוא חברת בזק, שנענתה לתנאיה של קומפי. מאז ההודעה הקודמת ועד היום פחת שווי השוק של קומפי ב-%8.4 לסך של 71.9 מיליון שקל.

חברת קומפי עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות מחשב אינטראקטיביות, המיועדות לשוק מחשבי המולטימדיה המשפחתיים. המערכות מיועדות לשימוש ילדים בגילאי שנה עד שש.

בין מוצרי החברה נכללת מקלדת ייחודית לילדים שבה אחד עשר כותרי תוכנה, שתורגמו למספר שפות. עוד במוצרי החברה, ספר ממוחשב המתחבר למחשב אישי, וטלפון אינטאקטיבי המתחבר למחשב אישי - שכולל הפעלה קולית.

החברה נמצאת בשליטת החברה לבנין ונכסים מישור החוף- המחזיקה בכ- %38.95 מהון מניות החברה. בעלת עניין דומיננטית נוספת היא חברת TREFOIL CIM(שמרוק), המחזיקה בכ- %38.3 מהחברה.

החברה המאוחדת COMFY INTERACTIVE המאוגדת בארה``ב, בשליטה מלאה של החברה - עסקה בהפצת מוצרי החברה בארה``ב. קומפי ארה``ב הפסיקה פעילותה במהלך שנת 98.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by