בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס דחה את פשרת מרצ; הנהלת התנועה תכריע בשמונה 
 
 
חדשות נענע 

מנמק: איני מעוניין בסידור עבודה כי אם למנוע עליית שרון לשלטון. ברק הסכים להצעה. הנהלת מרצ נוטה לתמוך במועמדותו של פרס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לפיתוח אזורי, שמעון פרס, דוחה את הצעת הפשרה של סיעת מרצ, לפיה ימונה על-ידי ראש הממשלה, אהוד ברק, לראש צוות השרים לתהליך המדיני, ובמקביל יסיר את מועמדותו לראשות הממשלה.
 
פרס נימק את סירובו להצעה באומרו כי מטרת ההצעה היא סידור עבודה עבורו, בעוד שאותו מניע הרצון למנוע ניצחון של יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, בבחירות לראשות הממשלה.

פרס אמר כי אם תחליט מרצ שלא לתמוך במועמדותו הוא יקבל את ההכרעה. פרס הוסיף כי פנה למרצ בבקשה לתמיכה במועמדותו כיוון שהוא רואה בה מפלגה אחות למפלגת העבודה, וכי הוא מוקיר ומעריך אותה זמן רב. קודם לכן הודיע ברק כי הוא מקבל את הצעת הפשרה של מרצ.

בתוך כך מנסה יו"ר מרצ, ח"כ יוסי שריד, לארגן פגישה משולשת עם פרס וברק, או, לחילופין, שיחת טלפון ביניהם. בחדשות Ynet דווח כי אם תיערך פגישה משולשת, תידחה ישיבת הנהלת מרצ, שאמורה להכריע בשאלת התמיכה במועמדותו של פרס בסביבות השעה שמונה. גם לאחר שדחה את הצעת הפשרה של מרצ, פרס לא שלל פגישה עם ברק כבר הערב.

 

פרס: רק אני מנצח את שרון

קודם לכן דווח כי פרס דוחה את דרישת מרצ להתאחד מאחורי מועמדותו של ראש הממשלה, וטוען שהדבר יביא להפסד מחנה השלום בבחירות. פרס אמר כי הסקרים מראים פער עצום לטובת שרון מול ברק, וכי הוא היחיד שיכול לגבור על שרון.

פרס אמר היום גם כי, חרף כל ההודעות האופטימיות, הוא אינו מאמין שניתן להגיע להסכם עם הפלסטינים בזמן הקצר שנותר עד הבחירות.


 
 

מסתמן רוב בעד מועמדותו של פרס

במקביל ממשיך ברק להפעיל לחץ כבד על אנשי מרצ, שלא להעביר את עשר החתימות הדרושות לפרס כדי להתמודד.

פרס וברק אמורים להופיע בפני הנהלת מרצ המכונסת בתל-אביב לדיון בעניין התמיכה במועמדותו של שמעון פרס לראשות הממשלה. בקול ישראל דווח כי בהנהלת התנועה מסתמן רוב לתומכים בהצגת מועמדותו של פרס לראשות הממשלה, בניגוד לעמדת ההנהגה.

מוטי מורל, יועץ התקשורת ששכר פרס לניהול קמפיין הבחירות שלו, נמצא גם הוא בישיבה ומפעיל לחצים כבדים לאפשר לפרס לשאת דברים. בישיבת ההנהלה הוחלט כי הסוגיה לא תוכרע לפני שמונה בערב, כדי לאפשר למצות את הניסיונות לפשרה בין פרס לברק.


האם על מרצ להתייצב מאחורי פרס? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by