בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קוריאה: הרשת בשירות המתאבדים 

קוריאה: הרשת בשירות המתאבדים

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

הרשת יכולה להיות מקום קטלני; שרשרת התאבדיות ומקרי רצח אירעו לאחרונה סביב אתר התאבדיות שפועל בקוריאה; על פי נתונים שמצויים בידי המשטרה קיימים 30 אתרי התאבדויות במדינה שזוכים לפופולאריות רבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוות בדוט.קום יכול להיות הרבה יותר חמור מאשר עוד סגירה של חברה חדשה: דרום קוריאה, אחת מכלכלות האינטרנט הצומחות ביותר בעולם, זועזעה השבוע למשמע חדשות בדבר רצח והתאבדות קבוצתית, שאורגנו על-גבי האינטרנט.
 
ביום שני, עצרו השלטונות גבר בן 26 בחשד שלא מנע את התאבדותם של שני אנשים שפגש באינטרנט, באתר מיוחד המציע דרכים להתאבדות בטוחה, כך מדווח אתר החדשות abcNEWS.com.

לדברי המשטרה הבחור, שזוהה רק בשם המשפחה קים, שהה עם קורבנות ההתאבדות בזמן שנטלו רעל ב- 13 לדצמבר, במוטל מחוץ לקנגננג. על פי החשדות המיוחסים לו, סיפק קים את הרעל למתאבדים.

אולם בכך לא מסתיים הסיפור המקאברי הזה, המשטרה חושדת כי בהזדמנות אחרת, ביקשו קים ובחורה נוספת מאדם שפגשו ברשת, בשם יון, שירצח אותם. הניסיון נכשל, אך יון נעצר ביום שישי האחרון בחשד לרצח אחר שכן הצליח.

המשטרה סבורה, כי בעבור כ- 910 דולרים, הוא דקר למוות גבר בן 29 בסיאול, שביקש להירצח, כיוון שהיה בדיכאון על רקע מות אהובתו אשתקד. "הרגתי אותו לפי בקשתו", אמר יון. "חשבתי שאני עוזר לו".

יון חשוד גם בניסיון לרצח של שני אנשים נוספים: בחורה בת 23 ובחור בן 29 . במקרה הראשון, ניסה יון לרצוח את הבחורה אולם חדל מכך כיוון שסבלה מכאבים. במקרה השני, ויתר הבחור על "שירותיו" של יון, והחליט להתאבד לבד.

שלטונות דרום קוריאה מסרו כי קיימים כ- 30 אתרים קוריאנים המיועדים לסיוע להתאבדות. האתר שקים ויון פעלו בו הוקדש למציאת "שותפים להתאבדות", וזכה ליותר מ- 50,000 פניות עד כה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by