בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'סגה' תפתח את תחום משחקי רשת  

'סגה' תפתח את תחום משחקי רשת

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

חברת 'סגה' החליטה לעמול על פיתוח תחום משחקי הרשת, לצורך העניין הקימה שותפות עם חברת 'אקסס' המפתחת התקנים משולבי רשת; השניים יפתחו את הדור הבא של משחקי רשת רבי משתתפים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרנית משחקי הוידאו סגה אינה מתכוונת לקפוא על שמריה נוכח ההצלחה ההיסטרית של מכונת המשחק החדשה סוני פלייסטשיין 2 . חברת המשחקים הודיעה לאחרונה כי היא משנה כיוון ומקימה חברת-בת בשם Sega Access(סגה אקסס), שתפתח תוכנת תשתית לרשת משחק רבת משתתפים, שתופעל על מכונות משחק-רשת.
 
החברה החדשה תוקם בשיתוף פעולה עם חברת Access(אקסס), חברה המפתחת תוכנה להתקנים משולבי רשת. סגה אקסס התחילה לפעול עם הון התחלתי של חמישים מליון ין (כ- 450,000 דולר). חברת סגה מחזיקה ב- 51 אחוזים ממניות החברה החדשה, ואקסס ב- 49 הנותרים.

בשלב ראשון, תספק סגה את המומחיות בפיתוח תכנים ומשחקים ואקסס תספק קוד מערכות משולבות-רשת (Embedded). התוצאה תהיה משחק בפלטפורמת רשת, שספקים יוכלו לשלב לתוך מוצרים בכדי לתמוך ב"תוכן בידורי" (מדיה זורמת) ומשחקי רשת.

מהלך זה משתלב היטב בהחלטה האסטרטגית של סגה לפנות מעולם משחקי הקונסולה לכיוון התוכנה ומכירת השירותים.

שוק מכונות-משחק-הרשת טרם הגשים את התקוות שתלו בו מפתחיו, אבל בעתיד, הוא יוכל לספק לסגה כר נרחב לפעילות עסקית בתחום המשחקים והשירותים ולהחליף את שוק קונסולת המשחק "דרימקאסט", עליו מתבססת סגה כרגע.

משחקי סגה וספק האינטרנט שלה SegaNet כבר תומכים במשתמשי מחשבי פי.סי ומשתמשי דרימקאסט, כך שאין זו הפתעה שהחברה שואפת לפעול מעבר לשוק הפי.סי. ולהתרחב למערכות אחרות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by