בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה העיראקי: אנחנו יכולים להשמיד את ישראל  

שר ההגנה העיראקי: אנחנו יכולים להשמיד את ישראל

 
 
חדשות נענע 


'עיראק יכולה להשמיד את ישראל וברשותה ציוד מלחמתי רב כהכנה לכל אפשרות', אומר סולטן האשם אחמד. השמיע הצהרות לוחמניות גם נגד הכוחות האמריקנים והבריטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר ההגנה העיראקי, רב אלוף סולטן האשם אחמד אומר שמדינתו יכולה להשמיד את ישראל וכי היא מוכנה להתעמת עם כל מתקפה נגד הערבים. כך מפרסם היום (חמישי) העיתון אל-זווארה.
 
"עיראק יכולה להשמיד את ישראל וברשותה ציוד מלחמתי רב כהכנה לכל אפשרות", אומר אחמד בגיליון העיתון, שיצא לאור בשבוע הבא.
 

עיראק לא תהסס לשגר כוחות מזויינים

אחמד אמר כי עיראק לא תהסס לשגר כוחות מזויינים להגן על מדינה ערבית שתהיה מטרה לתוקפנות מצד ישראל. לדבריו, הצבא העיראקי ערוך לכל מתקפה פוטנציאלית מצד ישראל.

סוכנות הידיעות יו.פי.איי. מדווחת כי אחמד אמר גם כי אי אפשר יהיה להגיע לשלום במזרח התיכון עד שישראל תחזיר את כל השטחים לפלסטינים.

 
 

הבעיה הפלסטינית לא תיפתר עד שהיהודים יעזבו את פלסטין

יחד עם זאת הבהיר אחמד כי המערך הצבאי של עיראק אינו מתואם עם שום מדינה ערבית אחרת לקראת עימות אפשרי עם ישראל. ואולם - אמר אחמד - כמה מדינות, ובהן סוריה, הביעו שביעות רצון מעמדת עיראק בעקבות פרוץ המהומות.

"הבעיה הפלסטינית לא תיפתר עד שהיהודים יעזבו את פלסטין ואנשיה (הערבים) יחזרו למולדתם", הוא אמר.
 

ניסיון הלחימה העיראקי ינצח את הטכנולוגיה האמריקנית

הדיווחים מעיראק מספרים על 1.6 מיליון אזרחים שנענו לקריאתו של שליט המדינה, סדאם חוסיין, להתנדב למאבק לצד הפלסטינים נגד צה"ל בגדה המערבית, ברצועת עזה ובמזרח ירושלים. במסגרת מסע התמיכה בפלסטינים, עיראק ביקשה גם מהאו"ם לנכות 900 מיליון דולר מהכנסות המדינה ממכירת נפט לתמיכה במאבק הפלסטינים. האו"ם, שהטיל סנקציות כלכליות על עיראק ב-1990, מאפשר לעיראק למכור נפט תמורת מזון.

הצהרות לוחמניות השמיע אחמד גם נגד הכוחות האמריקנים והבריטיים, שאוכפים את איסור הטיסה על מטוסי עיראק: "אולי הטכנולוגיה בה עושים האמריקנים שימוש בתוקפנות המתמשכת שלהם נגד עיראק היא מאוד מפותחת, אך ניסיון הלחימה בשדה שרכשו הכוחות העיראקיים מאפשרים לה להתעמת ואף לגבור על הטכנולוגיה האמריקנית בשדה הקרב".
חוששים? מדברים על זה עכשיו בפורום צבא ובטחון בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by