בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום שאחרי: ברק יבחן 'בקרוב' איך לערב את פרס במו'מ 
 
 
חדשות  נענע

במר"צ דורשים מראש הממשלה לכבד את הבטחתו ולמנות את שמעון פרס ליו"ר צוות המו"צ המדיני. פרס: "אילו שריד אמר לי שלא יתמוך בי - לא הייתי ממשיך הלאה מלכתחילה". ברק: "פרס הוא איש נהדר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר שמעון פרס שכשל בניסיונו להתמודד על ראשות הממשלה, אמר הבוקר (שישי) לקול ישראל כי אם יוסי שריד היה אומר לו בפגישתם הרשונה שלא יתמוך במועמדותו - היה מוותר על הרעיון מלכתחילה. בכך, מותח פרס ביקורת מרומזת על יו"ר מר"צ שלכאורה שינה את דעתו או הטעה אותו בשבועות האחרונים.

זאת, לאחר שאתמול החליטה מר"צ שלא להציב את פרס כמועמדה לראשות הממשלה. החלטה זו מונעת מפרס להתמודד, מאחר שעל פי החוק החדשה לא יכול אדם להציג את מועמדותו בבחירות מיוחדות לראשות ממשלה אם אין מאחוריו סיעה בת לפחות עשרה חברי כנסת.

שריד עצמו קרא לראש הממשלה ברק למנות את פרס ליו"ר צוות המו"מ המדיני כפי שהבטיח אתמול, במהלך נסיונותיו למנוע את ההתמודדות מול פרס. ברק מצידו אמר כי בימים הקרובים תיבחן הדרך בה יוכל פרס להשתתף במערכת הבחירות וב"היגוי", כהגדרתו, של התהליך המדיני.

במהלך ביקור שערך הבוקר (שישי) ראש הממשלה בבית הספר ה"חיל" שבדרום תל אביב, אמר ברק כי "פרס הוא איש נהדר. בימים הקרובים אמצע דרך לשלב אותו גם במערכת הבחירות וגם אחריה". כך פורסם באתר YNET.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by