בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קמפיין "זכות השיבה" הפלסטיני באימייל 

קמפיין "זכות השיבה" הפלסטיני באימייל

 
 
אריאלה באייר, מערכת

התגייסות מקיפה של גופים פלסטינים לקידום "זכות השיבה" משתמש בדואר האלקטרוני לשם הפצת המונית של המסרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות שיחות וושינגטון בין המשלחות הישראלית והפלשתינית, שבמהלכן נעשה ניסיון לדחוק את "זכות השיבה" בתמורה להגמשה טריטוריאלית, הזדעקו כל גופי התמיכה הפלסטינים במאמץ הסברתי מקיף באמצעות שימוש מסיבי בדואר אלקטרוני.
זאת במטרה להפעיל לחץ בינלאומי על מקבלי ההחלטות.
 
ראשי הקמפיין הפיצו כרוז הקורא להתגייסות כללית לתמיכה ב"זכות השיבה" כתגובה לניסיון של ישראל "לכווץ" את הבעיה. הכרוז מציין כי ישראל עומדת על כך שההסכם יכלול ויתור על תביעות זכות השיבה של הפליטים הפלסטינים, על פי ציטוט שהם מביאים מה"וושינגטון פוסט": "אהוד ברק ניצב בפני מערכת בחירות קשה והוא להוט להגיע להסכם כדי לשרוד פוליטית". לפיכך, הם קוראים בזאת לכל חבריהם להתגייס למערכה ולא לאפשר כל פשרה בנושא זה.

הכרוז הופץ ביום שישי (22.12.00) כהודעת אתראה דחופה (urgent alert) באמצעות מספר רשימות דיוור פלסטיניות, כשהוא מכיל הוראות פעולה מפורטות. ההוראות כוללות ניסוח מוכן של מכתבים המיועדים להפצה למזכירת המדינה האמריקאית: מדלן אולברייט, ליו"ר הרשות הפלשתינית: יאסר ערפאת, ולנשיא האיחוד האירופי: רומנו פרודי, בצירוף כתובות האימייל שלהם במטרה להציף אותם במכתבי הבעת התנגדות לפשרה כלשהי בסוגיית "זכות השיבה".

למרבה האירוניה אותם גורמים, אשר לא אחת קוראים להחרים מוצרים אמריקאיים בגלל התמיכה של ארצות הברית בישראל, ובהפגנות שלהם לא מוותרים על טקס שריפת הדגל האמריקאי, לא מהססים להפיץ את המסרים שלהם באמצעות האימייל, שהוא כלי שמקורו באמריקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by