בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולמרט: ברק נכנע לערפאת בגלל התמוטטות נפשית 
 
 
חדשות נענע 

ראש עיריית ירושלים אמר את הדברים בראיון חריף לתוכניתו של ניסים משעל ב"רדיו ללא הפסקה", במהלכו טען שאת המו"מ עם ערפאת מנהלת "חבורה של סמרטוטים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, תקף הבוקר בחריפות את אהוד ברק, בתוכניתו של ניסים משעל ב "רדיו ללא הפסקה". בתגובה לדיווחים על וויתורים ישראלים בהר הבית אמר אולמרט כי ערפאת רואה שמולו ניצבת קבוצה של סמרטוטים, מופקרים, שאיבדו את כוח העמידה הפנימי, ולכן הוא לא יקבל את הצעות הגישור של קלינטון, כי הוא יודע שיוכל להשיג יותר.
 
הוא הוסיף ואמר שברק מוכר את מדינת ישראל כתוצאה ממניעים פוליטיים בלבד, הנובעים מהתמוטטות נפשית ופנימית של ברק, שאיבד את כושר העמידה שלו.
אולמרט אמר שויתורי ברק על הר הבית גורמים לכך שיאבד את זכויותיו ההיסטוריות כראש ממשלה בישראל. עוד הוסיף אולמרט כי אינו מעוניין בשום קשר עם ראש הממשלה ויעשה הכל כדי להחליפו.

ממפלגת העבודה נמסר בתגובה לדברים כי המדיניות חסרת האחריות שניהלו אולמרט והליכוד הם שהביאו לחלוקת ירושלים בפועל, וכי מהלכי ברק נועדו להבטיח רוב יהודי בירושלים והכרה עולמית בה כבירת ישראל.
השר רוני מילוא אמר היום בישיבת הממשלה כי לא יישב בממשלה שתמסור את הר הבית לפלשתינים. ויתור כזה, לטענתו, יערער את כל הבסיס של ישיבת העם היהודי בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by