בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יואב יצחק נגד נועם רוטר: סיבוב שני 

יואב יצחק נגד נועם רוטר: סיבוב שני

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

העימות שהחל בין השניים בשבוע שעבר נמשך; אמש פרסם יצחק כתבה באתרו נגד רוטר, שלטענתו מפר צו בית משפט; מנגד פרסם אלמוני, אשר נראה כמעורה בעניין, כתבה המשמיצה את יצחק באתר גיאוסיטיז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גזרת יצחק-רוטר מתחממת. ביום שבת, פרסם העיתונאי יואב יצחק כתבה באתרו ,NFC בה הוא טוען למעשים פליליים של נועם רוטר, מפעיל אתר רוטר.נט. ומנגד, העלה אלמוני אתר בגיאוסיטיז, קהילה חופשית המספקת מקום איכסון חינם לאתרים, בעיצוב זהה לידיעה באתרו של יצחק, ובו הוא משמיץ אותו ולועג להבנתו באינטרנט.
 
ישעיהו רוטר, אביו של נועם רוטר ודוברו, אומר כי חקירה נגד נועם בעבר הסתיימה בקביעה, כי נועם אינו אחראי פלילית לחומר שמתפרסם באתרו, אם הוא מסיר בזמן סביר ידיעות אסורות, או כאלה שמהוות הוצאת לשון הרע. יואב יצחק, לדברי ישעיהו, מתנהג כמו ילד בכיתה ג`. "הוא לא מבין את המדיה. הוא נכנס לסכסוך אישי, קטנוני, ילדותי, שלא מתאים ליואב יצחק". ישעיהו הוסיף, כי נועם הודיע שלא ישמור על חסיון הכותבים, ולפניית המשטרה יספק כתובות IP של גולשים שיפרסמו דברים אסורים.

העימות החל בשבוע שעבר. יואב יצחק שיגר אימייל לנועם רוטר, בדרישה להסיר מאתרו, רוטר.נט, לינק למאמר של יצחק. רוטר פרסם את האימייל ואת תגובתו בפורום "סקופים וחדשות", תוך שהוא מלגלג על הבנתו של יצחק באינטרנט. יצחק השיב באימייל נוסף, בו הוא מכנה את רוטר "ילדון שהשתן עלה לו לראש", ומאשים אותו בגניבה והפרת זכויות יוצרים.

רוטר ממשיך לפרסם את השתלשלות העניינים באתרו. יצחק סירב להגיב לענייני האתר או להשמצות שפורסמו נגדו בגיאוסיטיז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by