בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מכנס התייעצות מדינית דחופה 
 
 
חדשות  נענע

זאת על מנת לדון בהצעותיו של הנשיא ביל קלינטון להסכם הקבע, ולהחזיר לנשיא האמריקני תשובה עד יום רביעי כבקשתו; בין המשתתפים: בן-עמי, פרס וביילין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברד, מכנס הלילה (ראשון) התייעצות מדינית דחופה, על מנת לדון בהצעותיו של נשיא ארצות הברית ביל קלינטון.
 
בהתייעצות אמורים להשתתף בין היתר שר החוץ שלמה בן-עמי, השרים שמעון פרס, וביילין. כמו משתתפים עו"ד גלעד שר, וראש המועצה לביטחון לאומי, עוזי דיין.

חברי צוות משא ומתן הפלסטיני שבו הערב מוושינגטון. ראש צוות המו``מ, סאיב עריקאת, מדווח בשעה זו ליושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, על תוצאות השיחות. גורמים פלסטינים הביעו שביעות רצון בעקבות השיחות. עם זאת לדבריהם, מוקדם עדיין לדבר על מועד לחתימת הסכם.
 

תוכנית קלינטון

על פי הפירסומים בעיתונות, תוכניתו של קלינטון כוללת העברת השליטה בהר הבית, ובמספר שכונות ערביות בירושלים לפלסטינים. בתמורה יוותרו הפלסטינים על זכות השיבה, יקבלו את הרעיונות האמריקנים לפתרון בעית הפליטים ויכריזו על "סוף הסכסוך וסוף לתביעות מישראל".

הנשיא האמריקאי, ביל קלינטון, מצפה לקבל את תשובת ישראל והפלסטינים על הצעותיו עד ליום רביעי השבוע. ברק מבקש לעכב את תשובתו במספר ימים נוספים. יושב ראש הרשות, יאסר ערפאת, אמר היום כי ישיב עד ליום רביעי או חמישי על הצעת קלינטון.
 
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by