בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל קלינטון: מועמד לראשות הממשלה ב- MSN ישראל 

ביל קלינטון: מועמד לראשות הממשלה ב- MSN ישראל

 
 
מערכת סיון.קום

פורטל MSN ישראל פתח אתמול בסקר מקוון לבחירת המועמד המועדף לרשות הממשלה;
קלינטון, גרף את מירב הקולות, שרון זכה ב- 30 אחוז וברק בעשרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל MSN ישראל פתח אתמול בסקר מקוון ראשון לבחירת ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל בבחירות שיערכו בחודש פברואר הקרוב, במסגרת הסקר מתבקשים הגולשים להיכנס לאתר MSN ולבחור את המועמד שלדעתם הוא בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בבחירות הקרובות.
 
ב MSN ניסו להיות מקוריים ומלבד המועמדים הקיימים במפה הפוליטית צירפו מועמד שלישי, בעל ניסיון רב בפוליטיקה, נשיא ארצות הברית היוצא ביל קלינטון. על פי ממצאי הסקר מוביל קלינטון בפער ניכר על פני המועמדים האחרים. שישים ושניים אחוז מן המשתתפים בחרו במועמד שקנה את פרסמו בסיפור לוינסקי והסיגר, אריאל שרון קיבל קרוב ל- שלושים אחוז מסך קולות המצביעים וברק זכה עד כה לעשרה אחוז בלבד. מרגע עליית הסקר לאוויר השתתפו בו קרוב ל- 10,000 גולשים בפחות מ- 24 שעות.

"השאלה הינה כמובן היפוטטית במהותה אך לגיטימית במסגרת סקר דעת קהל הבוחן את עמדות הציבור ביחס לבחירות הקרובות", אמר מנכ"ל מכון המחקר מאגר מוחות, ד"ר יצחק כ"ץ, לדבריו מעורבותו העמוקה של קלינטון בהוויה הישראלית ידועה לכל וממצאי הסקר, מעידים על מידת הפופולאריות שלו. ד"ר כ"ץ הוסיף ואמר כי מן התוצאות ניתן ללמוד גם על שיעור האכזבה ואי ההסכמה עם מועמדותם של השניים-ברק ושרון והרצון בציבור למעומדים חלופיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by