בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ייפגש מחרתיים עם הנשיא מובארק 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה: אם ערפאת יאשר את ההצעה האמריקנית גם אנחנו נאשר; השר שוחט: פינוי התנחלויות יהיה חלק מההסדר עם הפלסטינים; שטיניץ בתגובה: ההסכם המתגבש- הזמנה למלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק ייפגש מחרתיים (חמישי) בשארם א-שייח עם נשיא מצריים חוסני מובארק, כך מדווחים מקורות בכירים בארמון הנשיאות המצרי לסוכנות הידיעות רויטרס. השניים ידונו בהתקדמות שיחות השלום בין ישראל לפלסטינים ובאפשרות להגיע להסכם.
 
ברק אמר הערב (שלישי) כי אם יאסר ערפאת יקבל את הצעת קלינטון להסכם שלום תאשר את ההצעה גם ממשלת ישראל. זאת לדבריו, על אף שמדובר בהכרעות לא קלות.

נביל אבו-רודאינה, יועצו של ערפאת, מסר לסוכנות רויטרס כי ההנהגה הפלסטינית מעוניינת בהבהרות נוספות לגבי מספר נקודות. "למרות העובדה שהרעיונות האמריקניים הם שיפור לעומת קמפ-דיוויד. כמה מהם אינם כה ברורים והינם פחות ממה שהוצע לנו בעבר. לכן אנו זקוקים להבהרות", הדגיש אבו-רודאינה.
 

שוחט: נפנה התנחלויות כחלק מהסכם

שר האוצר, אברהם שוחט, אמר הערב כי פינוי התנחלויות יהיה חלק מההסדר עם הפלסטינים. "לא נשב בקבר יוסף ועם כל הכבוד גם לא בנצרים", אמר שוחט, והדגיש: "אני בטוח שצריך להיות פינוי. אי אפשר להגיע להסכם אם נצרים תישאר במרחק חמישה קילומטרים מעזה".

בגלי צה"ל דווח כי בתגובה לדברי שוחט אמר חבר הכנסת יובל שטייניץ מהליכוד כי ההסכם המתגבש הוא הזמנה למלחמה.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by