בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רק רוטר לא הגיע למפגש אנשי קהילת רוטר.נט 

רק רוטר לא הגיע למפגש אנשי קהילת רוטר.נט

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

מפגש אנשי קהילת אתר רוטר.נט נערך אתמול; כהרגלו בקודש בחר מפעיל האתר להעדר מן האירוע; אביו הסביר כי בנו נעדר "מכיוון שהוא רוצה להיות מזוהה עם כו-לם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפגש אנשי קהילת רוטר.נט השני נערך אתמול באולם חתונות ברמת גן. בניגוד למפגש הקודם, שהתקיים לפני כשלושה חודשים, בו השתתפו 17 איש בלבד, הגיעו למפגש הנוכחי כחמישים איש. הקהל ההטרוגני של אנשי הקהילה כלל צעירים חובשי כיפה סרוגה, מעט בנות, מעט גלויי ראש, ושלושה חרדים. המבוגר ביותר היה "אבי באבא", חבר קהילה בן חמישים.
 
המפגש הנוכחי החל בשיחות והכרויות בין המשתמשים, לאחר מכן נערכה תפילה והדלקת נרות, ואז הסבו המשתתפים אל השולחנות, והתבקשו להציג את עצמם בכינוייהם בפורומים. אחד המשתתפים החליט להתלוצץ והציג את עצמו כ"נועם רוטר". הקהל, שידע מראש שהגורו שלהם לא מתכוון להגיע, פרץ בצחוק. גם "הלמו", משתתף מוכר בפורומים, הגיע, למרות הכרזתו כי לא יגיע בגלל התקשורת. אגב תקשורת, מסתבר כי למרות ההדים התקשורתיים הגדולים שעורר האתר בעבר, בחרה התקשורת להתעלם מן האירוע המסעיר: רק כתבת וצלמת מעיתון "כל העיר" הגיעו לסקר את האירוע. היו גם מספר אנשי רדיו, אולם הם באו להשתתף, ולא לסקר.

"אני מכיר את האינטרנט ארבעה חודשים בסך הכל", אמר בעל אולם "קראט" ברמת-גן, בו התקיים האירוע, אלי ציפורי. "אני אוהב מאוד את אתר רוטר.נט. אני חושב שזה אתר מעולה". ציפורי הוסיף, כי בימים שהאולם לא תפוס, ישמח לתרום אותו לכל אתר אינטרנט שירצה לקיים כנס.

למרות שאנו מצויים בעיצומו של חג החנוכה, השאירו המסובים כיסא ריק בראש השולחן, לנועם רוטר. אביו ודוברו של נועם, ישעיהו רוטר, אמר לנו לפני המפגש כי נועם לא יגיע, משום שאינו מעוניין להיות מזוהה עם קבוצה קטנה של משתמשים, אלא "להיות מזוהה עם כו-לם", וגם כי ברצונו להפחית את החשיפה התקשורתית שלו.

ההתעלמות מצדו של רוטר התקבלה במורת רוח רבה על ידי מנהלת אחד הפורומים, שמצאה בכך "אלמנט סנובי". היא המשיכה ואמרה כי היא בהחלט מבינה את צעדיו של רוטר אולם יחד עם זאת הביעה צער על העדרותו.

התוכנית האומנותית כללה מוסיקת רקע עברית, והבטחה שלא מומשה להרצאה של יואב יצחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by