בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שעת ההכרעה מתקרבת 
 
 
חדשות  נענע

בבוקר אמורים ברק וערפאת להשיב להצעת הגישור של קלינטון, אלא אם כן תנתן הארכה; ברק שוחח עם ערפאת הלילה והדגיש כי חשוב להיערך יחדיו לפני מתן התגובה להצעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, ויושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, אמורים להשיב מחר (רביעי) להצעת הגישור של הנשיא האמריקני ביל קלינטון להסדר הקבע.
 
ברק שוחח הלילה עם ערפאת בטלפון והדגיש בפניו כי חשוב להיערך ביחד למתן תשובה חיובית לקלינטון. הערב התנהלו מגעים לשם לתיאום פגישה בין ברק וערפאת במטרה לתאם עמדות לפני תגובתם להצעת קלינטון.

ביום חמישי יצא ברק לפגישה עם נשיא מצריים, חוסני מובארק, בשארם א-שייח`. השניים ידונו בהתקדמות שיחות השלום בין ישראל לפלסטינים ובאפשרות להגיע להסכם. יתכן שגם ערפאת יצטרף לפיסגה. שר החוץ, שלמה בן-עמי יצא מחר לעמאן, על מנת לעדכן את הצמרת הירדנית בהתפתחויות האחרונות.

ברק שב והדגיש הערב (שלישי) כי אם ערפאת יקבל את הצעת קלינטון להסכם שלום תאשר את ההצעה גם ממשלת ישראל על אף שמדובר בהכרעות לא קלות. נביל אבו-רודאינה, יועצו של ערפאת, מסר לסוכנות הידיעות רויטרס כי ההנהגה הפלסטינית מעוניינת בהבהרות נוספות לגבי מספר נקודות בהצעתו של הנשיא.
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע

 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by