בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פעילי הימין מאיימים במרי אזרחי לא אלים 
 
 
חדשות נענע 

רוני מילוא: מסירת הר הבית היא התכחשות לעבר ההיסטורי שלנו; יאסר ערפאת: בקרוב יניף ילד מילדינו את הדגל הפלסטיני מעל חומות ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארגוני הימין מתכוונים לחזור ולקיים הפגנות מחאה חריפות באזורי העיר העתיקה והר הבית ובאזור קריית הממשלה. הפגנת מחאה ראשונה נערכה הבוקר (רביעי), כאשר מועצת יש"ע הציבה מספר אוטובוסים ריקים ושני מנופים מול קריית הממשלה בירושלים. על כלי הרכב נתלו שלטים בהם נכתב: "הר הבית שלנו".
 

שר הבריאות, רוני מילוא, אומר היום כי לא יהיה שותף לממשלה שתחתום על הסכם, כפי שהוצג לאחרונה בתקשורת. ``הר הבית זה השורש" אומר מילוא, "מסירת ההר היא התכחשות לעבר ההיסטורי שלנו. עם בלי עבר הוא עם בלי עתיד``.

מאז שעות הבוקר מכונסת הממשלה לדיון בנושא עמדתה של ישראל לגבי הצעת-הגישור שהגיש הנשיא קלינטון. ראש הממשלה, אהוד ברק, ושר-החוץ, שלמה בן-עמי, אמורים להציג את פרטי המסמך בפני השרים בקבינט המדיני-ביטחוני, ולאחר מכן תיערך הצבעה, כאשר `הקו האדום` המרכזי שעליו הוחלט מבחינת ישראל הוא סירוב מוחלט לזכות השיבה של הפליטים הפלסטינים.

בתוך כך אומר הבוקר יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, כי ההנהגה הפלסטינית ממשיכה ללמוד את פרטי ההצעה האמריקנית. ערפאת, שישתתף בתפילות העיד אל פיטר במסגד בעזה, הכריז כי "בקרוב יניף ילד מילדינו את הדגל הפלסטיני מעל חומות ירושלים, מסגדיה וכנסיותיה", כך דווח בגלי צה"ל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by