בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט : נוער העבודה נגד שרון 

אינטרנט : נוער העבודה נגד שרון

 
 
אריאלה באייר, מערכת

אתר הנוער של מפלגת העבודה הזדרז להתחיל את תעמולת הבחירות באינטרנט עם תקיפת היריב- אריק שרון ש.."הקים את החיזבאללה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נוער מפלגת העבודה הקים אתר באינטרנט, שאמור לרכז את פעילות ההסברה ברשת לבני גיל העשרה, ששעומדים לפני ההצבעתם הראשונה. האתר מביך במראה החובבני שלו וגם הבאג המעצבן בכניסה, שפותח דפים ב`לופ`, לא ממש תורם לאווירת "הכנסת האורחים". על אף שמדובר באתר נוער, הוא נראה אתר "כבד", משעמם ונעדר כל רוח נעורים.
 
יוזמי האתר נטלו לעצמם חירות מוחלטת להשתלח במועמד השני, אריק שרון, וזאת בניגוד להצהרה הפומבית של ברק כי לא יהיו התקפות אישיות. אבל הצהרות לחוד ומעשים לחוד. הכניסה לדף של שרון מלווה בהשמעת השיר מתקופת מלחמת לבנון: "רד אלינו אווירון, קח אותנו ללבנון, נלחם בשביל שרון, ונחזור בתוך ארון".

נוער עבודה המציג את עצמו כ"הגוף הצעיר והתוסס ביותר של מפלגת העבודה ומונה
למעלה מ-700 פעילים מ- 40 ישובים ברחבי הארץ", לא מהסס לאמץ את הסגנון הפינקלשטייני האפל בדמוניזציה של היריב. שרון מתואר באתר כ"האדם המסוכן ביותר לביטחון מדינת ישראל שאי פעם התמודד בבחירות לראשות הממשלה", וכי "בשנת 1982 הקים אריאל שרון את ארגון החיזבאללה". כדי להגביר את מימד ההפחדה, ממשיך התיאור עם: "אריאל שרון הבטיח במצע הבחירות שלו לבחירות 2001 כי יבטל כל הסכם שלום, ויגייס את המילואים. האם זה האדם שמתאים להיות ראש ממשלת ישראל?"

האתר "פוליטיקה עכשיו" של יוסי שטורם, המתעד אתרי מפלגות, תוהה האם ראשי מפלגת העבודה "מעיפים מבט על מה שהילדים הנלהבים הללו עושים".

לעומת זאת מהדף על אהוד ברק ("מיהו אהוד ברק?") נודף ניחוח טוטליטרי: "אהוד ברק - ראש ממשלת ישראל בעבר, בהווה ובעתיד".

מלבד ציוני דרך נבחרים בביוגרפיה יצוגית, שמשום מה מזכירה בסגנונה את האתר של חאפז אסאד, מסתתר גם סקופ. אזרחי ישראל ששאלו את עצמם מיהו אותו זיו האלמוני שסייע לברק בהחלטתו להתפטר ("התייעצתי עם נאווה, מיכל וזיו"), למדים שזיו לוטנברג אינו אלא בעלה של הבת הבכורה מיכל (28). כמו כן מצאו לנכון מקימי האתר לציין שבניגוד ליריב שהוא "סתם" חקלאי, למועמד שלהם המוצג לפחות כמו סופרמן עלי אדמות, יש גם תחביבים: נגינה על פסנתר וריצה. ללמדנו שמדובר באדם תרבותי, לא כמו היריב הפלח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by