בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים פועלים גם נגד אתרי לינוקס  

האקרים פועלים גם נגד אתרי לינוקס

 
 
רון רבין ועידו קינן,

פריצה לאתרי מיקרוסופט היא דבר שכיח, אולם הפעם נפרצו אתרים העוסקים במתחרה הגדולה, חביבת ההאקרים בימים כתיקונם, לינוקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתרים slackware.com ו-linux-slackware.com אינם זמינים, לפחות משעות הבוקר (רביעי) המוקדמות זאת לאחר שהאקרים פרצו אליהם ושיבשו את פעילותם.
slackware.com הוא אתר של חברת סלאקוור, המפתחת ומוכרת גרסאות ותוכנות לינוקס. החברה שייכת ל-Walnut Creek, המוכרת יותר דרך האתר הרשמי שלה Cdrom.Com. האתר השני שייך, ככל הנראה, גם כן לסלאקוור.
 
בעוד מיקרוסופט מהווה יעד אהוד על פורצים למיניהם, הרי שלינוקס מייצגת בד"כ את הרוח החופשית של האינטרנט, ולא נמצאת על הכוונות של הפורצים. אולם בכנס לינוקס, שהתקיים בסן חוזה בחודש אוגוסט, אמר ממציא המערכת, לינוס טורבלדס הפיני, כי מערכת לינוקס מתאימה יותר לעולם העסקי, בעוד "חלונות" של מיקרוסופט תמשיך להיות הבחירה הטבעית של המשתמש הביתי. "אפילו אחותי והוריי אינם משתמשים בלינוקס", הודה טורבלדס.
המיוחד בגרסת הלינוקס של סלאקוור הוא אפשרות תמיכה מורחבת לרוב סוגי החומרה, ולמגוון רחב של מחשבים. לגרסה קיימים מספר קודים, אחד מהם תומך במעבדים חלשים וישנים יותר, ואחר במעבדים חזקים וחדשים. סלאקוור אף תומכת ב"מולטי-פרוססינג" - צירוף של עד 16 מעבדים, דבר הנפוץ בשרתי אינטרנט שונים ובמחשבי על. כל אלה עושים אותה לאחת הגירסאות הנפוצות של לינוקס, הנמצאת בין גירסאות הלינוקס המורדות ביותר ברשת. לאחרונה הושקה לינוקס סלאקוור בגירסה חדשה - 7.1.

עוד כתבות בנושא לינקוס
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by