בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: הפסגה המשולשת מחר - בספק 
 
 
חדשות נענע 

מאות פעילי ימין הפגינו הערב בירושלים במחאה על ההצעה האמריקנית. אולמרט: ברק ישגה אם יוותר על הר הבית. ברק: לא אחתום בכל מחיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים אומרים הערב (רביעי) כי כלל לא בטוח שמחר תיערך הפגישה המשולשת בין ברק ערפאת ומובארק, המתוכננת להתקיים בשארם א-שייח`.
 
ראש הצוות הפלסטיני לשיחות, סאיב עריקאת, אמר, שבשלב זה מתוכננת ליאסר ערפאת פגישה אחת בלבד, עם הנשיא מובארק בשארם.

מוקדם יותר הערב אמרו הפלסטינים כי הם דוחים לפי שעה, את רוב סעיפי הצעת הגישור האמריקנית להסדר הקבע.

ראש הממשלה, אהוד ברק, אומר הערב שהוא אינו מתכוון לחתום על הסכם עם הפלסטינים בכל מחיר. "אם יסתבר" אומר ברק, "שהסכם יכול לחזק את ביטחונה ואת עתידה של ישראל, לחסוך מצבות בבתי קברות, ולחסוך דמעות של הורים ויתומים אני אעשה כל מה שלאל ידי כדי להשיג זאת". את הדברים האלה אמר ברק אמר בטקס הדלקת נרות חנוכה עם הורים שכולים של חללי חטיבת גבעתי במצודת יואב.

בתוך כך הפגינו הערב מאות פעילי ימין בשער האריות שבעיר העתיקה בירושלים במחאה על הצעה הגישור האמריקנית להסדר הקבע, במסגרתה תוותר ישראל על הריבונות בהר הבית.

ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, אמר במקום, כי ראש-הממשלה עושה שגיאה בלתי-נסלחת בנכונותו לוותר על הר הבית, אך אין לכנותו בוגד. הוא קרא לברק לא להפוך ליהודי הראשון בהסטוריה, שמסר את הר הבית לזרים מרצונו ללא כפיה וללא אילוץ. "שמור על ירושלים ועל הר הבית", אמר אולמרט לברק והוסיף: "אל תרים את ידך על ירושלים". כך דווח בגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by