בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נטקינג- יותר רדיו פחות חדשות  

נטקינג- יותר רדיו פחות חדשות

 
 
יניב קרן

אתר 'נטקינג' ממשיך באסטרטגיה של מיקוד בתכני בידור; החל מהבוקר עלה האתר בעיצוב חדש שמבליט את תכניו הבידוריים ואת הרדיו;התוכן החדשותי עדיין קיים אם כי בעדיפות נמוכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתר "נטקינג" שינה את עורו והחל מהיום הוא מופיע בעיצוב חדש המתמקד בתוכן בידורי וברדיו, שיפורים טכנולוגיים שהוכנסו באתר מגבירים את קצב עלייתו. השינוי הנוכחי תואם את האסטרטגיה של מיצוב האתר כבעל תוכן בידורי.
 

בתחילת החודש פרסמה מערכת סיון.קום ידיעה לפיה אתר "נטקינג" פיטר את מרבית אנשי התוכן שלו ומנגד מגייס אנשי פיתוח. השינויים הפרסונליים שבוצעו נבעו מתוך כוונה להבליט את תוכנת הרדיו שלו שמוגדרת על ידי גורמים בתחום "כבעלת האפליקציה האיכותית ביותר".

"הרדיו מהווה מוקד רחב בפעילות הנוכחית שלנו", אמר סמנכ"ל התכנים של נטקינג, יריב בן יהודה, "אנחנו משפרים אותו כל הזמן ובתחילת ינואר אנו אמורים לעלות לאתר עם `גרסת `2.0 החדשה, שתכיל ערוצים נוספים ותהיה בעלת עיצוב חדש". נכון להיום כולל הרדיו שמונה ערוצי מוסיקה, שני ערוצים של שידורים חיים, ושני ערוצי מבזקים בשיתוף אתר הספורט ONE ואתר הכלכלה `דה מרקר`.

התוכן החדשותי של "נטקינג" ימשיך להגיע לאתר מספקי התוכן השונים אולם הוא מופיע בתחתית האתר. עסקת המיזוג בין IOL לוואלה! מחייבת את שוק הפורטלים הישראלי להיערך בהתאם, גורמים בתחום מעריכים כי לא מן הנמנע שאתר "נטקינג" ימוזג בעתיד במסגרת אתר חדש של חברת "רשת" בעלת מניות ב"נטקינג" המתאים לפס רחב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by