בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה מחליטה: 'כן' להצעת קלינטון 
 
 
חדשות  נענע

זאת בתנאי שערפאת יתן תשובה זהה לקלינטון ועם הסתייגויות בעיקר בנושא העברת הריבונות בהר-הבית; בוטלה פסגת שארם א-שייח' בעקבות תשובה מעורפלת של הפלסטינים לקלינטון במסמך מלא הסתייגויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת ישראל החליטה הלילה (רביעי) להגיד "כן" להצעת קלינטון להסדר הקבע אם ערפאת יעשה זאת במקביל, ובצירוף מספר הסתייגויות בנוגע להעברת הריבונות בהר הבית לפלסטינים.
 
10 שרים הצביעו בעד ההחלטה2 , התנגדו ו-2 נמנעו. המתנגדים: השרים רוני מילוא ומיכאל מלכיאור. הנמנעים: רענן כהן ומתן וילנאי. מילוא החליט להתפטר בעקבות החלטת הממשלה.
 

בוטלה פסגת שארם א-שייח'

הפלסטינים לעומת זאת, מסרו לקלינטון מסמך בן ארבעה עמודים המלא ב-24 הסתייגויות. אבו-עלא טען הבוקר כי הצעת קלינטון גרועה יותר ממה שהוצע בקמפ-דיוויד. זאת אף על פי שלפני יומיים אמר יועצו של ערפאת, נביל אבו-רודאינה, כי ההצעות הינם שיפור לעומת קמפ-דיוויד, אבל עדיין דורשים מספר תיקונים.

בתגובה החליט ראש הממלה, אהוד ברק, לבטל את השתתפותו בפגישת הפסגה שתוכננה היום בינו לבין ערפאת ונשיא מצרים מובארק בשארם א-שייח`. ככל הנראה, יצא ברק מחר לשארם על מנת להיפגש עם הנשיא קלינטון. מגלי צה"ל נמסר כי לטענת מקורות בירושלים אם יהיו התפתחויות יתכן שהפסגה תיערך מחר.
 
 רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום הבחירות בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by