בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אולמרט: נסיעת ערפאת דרך ירושלים- מעשה הומניטרי 
 
 
חדשות  נענע

שיירתו של ערפאת עברה בלילה שבין ראשון לשני דרך ירושלים לגשר אלנבי, לאחר שמסוקו לא יכל להמריא בשל תנאי מזג האוויר; לשכת ראש הממשלה ומפקד מחוז י-ם סירבו להתייחס לנושא; פדרמן: חבל שלא ידענו, "ערפאת היה זוכה מצידנו לטיפול שיאה לרוצח", כהגדרתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, הגיב הבוקר לחשיפת גלי צה"ל על ביקורו של ערפאת בירושלים. לדבריו, מדובר במעשה הומניטרי, שהוא בתחום שיקול הדעת הסביר של הממשלה.
 
השיירה עברה בירושלים, לאחר שמסוקו של ערפאת לא יכל לנחות בבית לחם בשל תנאי מזג האוויר. "לא צריך לפגוע בכבודו של האיש. אנחנו בסך הכל סני אדם ודברים כאלה קורים. אם ב-02:30 צריך להגניב את ערפאת ברחובות הריקים של ירושלים- זה בתחום שיקול הדעת הסביר של הממשלה. בכל מה שקשור בצד האנושי אנחנו מתנהגים בכבוד, בתחום הפוליטי אנחנו עדיין דורשים להשאיר את הר הבית בידנו", אמר אולמרט בראיון לגל"צ.

לדבריו, נודע לו על מעברה של שיירת ערפאת בעיר רק לאחר מעשה, אולם הדגיש כי לא הייתה סיבה שיידעו אותו בנושא. "לא היו צריכים להתייעץ איתי. בעייה זו אינה נוגעת לסמכות המוניציפלית. הכניסה והיציאה מירושלים הינה בסמכותה של הממשלה בלבד. אין שום סיבה שיעירו אותי בשתיים בלילה כדי להגיד לי שמגניבים את ערפאת", דברי אולמרט.

 

פדרמן: טיפול כיאה לרוצח

נועם פדרמן, פעיל כך לשעבר, הביע צער על כך שהוא וחבריו לא ידעו על הנסיעה. "ערפאת היה זוכה מצידנו לטיפול שיאה לרוצח", כהגדרת פדרמן.

ממועצת יש"ע נמסר כי ברק ממשיך לותר לערפאת בזמן שהוא מבצע פעולות טרור. "הדבר מצביע על פשיטת רגל מוסרית של ראש הממשלה ועל כוונתו להמשיך ולוותר", לשון הודעת מועצת יש"ע.

בתנועות האופוזיציה הפלסטיניות גינו את כניסתו של ערפאת לירושלים. לטענתן, ערפאת נדר לבני עמו שלעולם לא ייכנס לירושלים כל עוד היא בשליטה מלאה של ישראל.
 
 

בלשכת רוה"מ ובמשטרה מסרבים להגיב

בלשכת ראש הממשלה הממשלה סירבו להגיב לנושא. זאת לאחר שהלילה מסרו גורמים בלשכה שערפאת לא נסע דרך ירושלים אלא בדרכים עוקפות וחלופיות.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי, סירב אף הוא להתייחס לעניין.
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by