בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש ברשת: מרכז מידע על קלייר סוויר, הבחורה שבלעה - ונשארה בחיים לספר על זה 

אתר חדש ברשת: מרכז מידע על קלייר סוויר, הבחורה שבלעה - ונשארה בחיים לספר על זה

 
 

הבחורה בת ה-26 שלחה אימייל לבן זוגה, בו סיפרה כמה נהנתה מהמין האוראלי שחוו לילה קודם; הבחור הפיץ את האימייל לחבריו הרבים. לבסוף קם לכבודה אתר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש נפתח לאחרונה, הוא מרכז את התשובות לשאלות רבות שעלו לאחרונה בעקבות סיפור "קלייר סוויר". עובדת חברת ההיטק אשר בלעה ונשארה בחיים על מנת שתוכל לספר על כך לחברה באימייל, שהופץ מאוחר יותר באין ספור עותקים.
 
קלייר סווייר בת ה- 26, עובדת בחברת MagicButton.netהמאפשרת שיתופי פעולה בין אתרי מסחר אלקטרוני ואתרי תוכן. בזמנה החופשי היא נוהגת לבלות עם חברה לחיים ומדי פעם אף מבצעת בו מין אוראלי. לפני כשבועיים לאחר ליל אוהבים משגע פנתה סווייר אל אהובה באימייל ובו סיפרה כמה נהנתה מליל אמש, סוויר גם הדגישה באותו מכתב עד כמה נהנתה מן הטעם המופלא ("יאם" היה הביטוי המדויק).

בהרבה ידיעות ברשת מופיעה פונקציה שמאפשרת לשלוח את הסיפור לחבר באימייל,הדבר מסייע להגדלת הרייטניג. חברה של סוויר, ברדלי צ`ייט, ביקש גם הוא לשלוח את הסיפור לחבר,אלא שלצ`ייט יש יותר מחבר אחד, על מנת לא לפגוע באף אחד, שלח צ`ייט את המייל לששת קוראיו הנאמנים ואלו לא רצו לפגוע בחבריהם ושלחו האימייל הלאה, וכך כדרכם של אימיילים, המתחילים כמסר אינטימי, ומסיימים את דרכם כידיעה ששייכת לנחלת הכלל, מצא את עצמו המייל הנוכחי מעסיק חיש מהר גולשים רבים ברשת.

אתר "מי היא קלייר סווייר?" נפתח בטרה-שר (Terrashare), אשר מאפשרת לפתוח אתרים בחינם ואף לקבל כסף לפי מספר הכניסות. פתיחת האתר הוכיחה את עצמה: עד כה נכנסו לאתר מעל 184 אלפי גולשים, אולם התעריף שטרה-שר מספקת תמורת הכניסות הוא כתשעים דולר בלבד.

ב-21 לחודש, פרסם משרד עורכי הדין "נורטון רוז" הודעה, לפיה מפיצי האימייל מתוך החברה לא יפוטרו, אולם ינקטו נגדם צעדים משמעתיים (מלקות?).

כתבי האינטרנט, גיקים לא קטנים בדרך כלל, ניצלו את הלגיטימציה לכתוב על סקס, השחיזו את המקלדות והבריקו כמה ביטויים וכותרות מעניינות במיוחד.כגון Reg "Yummy Claire gets in touch with The(קלייר ה`יאמי` יוצרת קשר עם הרג`יסטר), ו-" "She`ll Go Down in History(היא `תצלול` בהיסטוריה) הן הטובות שבהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by