בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנה שחוסמת אימייל פורנוגרפי, לא עומדת בפני שולחים מתוחכמים 

תוכנה שחוסמת אימייל פורנוגרפי, לא עומדת בפני שולחים מתוחכמים

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

נמצאו דרכים לעקוף את התוכנה, המחשבת את אחוז העור מכלל התוכן, על ידי שינוי התמונה הנשלחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משלוח תמונות פרנוגרפיות באימייל מהעבודה גורם לבזבוז זמן בחיפוש ושליחה, מעמיס על שרתי הדואר של החברה, ומסכן אותה בתביעות הטרדה מינית. לשם כך הושק בנובמבר "פורןסוויפר", רכיב תוכנה המונע קבלה ומשלוח של פורנוגרפיה באימייל. אולם, על פי דיווח אתר ה-,CNN גם את התוכנה הזאת כבר הצליחו לעקוף.
 
"פורןסוויפר" ("מטאטא פורנו" בתרגום חופשי) סורקת תמונות הנשלחות באימייל, ומחשבת את "אחוז העור מכלל התוכן". מנהלי רשתות יכולים לקבוע את רמת הסינון הרצויה. וכך לשלוט על סוג "החומרים" המגיעים באי.מייל למקום העבודה.

אולם חברת קונטנט טקנולוג`יס (Content Technologies), אשר מייצרת את התוכנה, הודתה לאחרונה כי יש במסננת חורים בגודל השתלים של פאמלה אנדרסון. "אם מישהו משנה את התמונה", אמר מנהל שיווק-אירופה בחברה, ג`ונת`ן טייט (Tait), "התוכנה לא תתפוס אותה. הפכו את צבעי התמונה לנגטיב", מציע טייט, "התוכנה לא
תזהה את העור, והאימייל יגיע ליעדו". אם זמן עבודה מבוזבז הוא הסיבה העיקרית להתקנת התוכנה, דומה כי המשאבים שישקיעו העובדים בשינוי התמונה יקח יותר זמן, ועדיף לתת לעובדים לשלוח את התמונות.

מוקדם יותר החודש, הועבר בבריטניה מייל בעל תוכן מיני טקסטואלי, משרד עורכי הדין "נורטון רוז" ממנו יצא המכתב, הודיע כי יעניש עובדים שלו, אשר הפיצו את האימייל בו מחמיאה בחורה לחבר שלה על טעמו המופלא (היא טעמה אותו). אימייל זה לא הכיל תמונות, והמילה הכי קרובה לגסויות שם היתה "בולעת", שמשמשת גם
בהקשר לא מיני.

ההמצאה החדשה שמתבררת כלא יעילה, מעלה תהיות לגבי השלב הבא? לאחר מחשבות מעמיקות בנושא הגענו למסקנה שהפיתוח הבא צריך להיות תוכנה שחוסמת בדיחות שרשרת גרועות, עם סקאלה שנעה בין "מצחיק ממש" לבין "ננסי ברנדס". הנה, זרקנו את הכפפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by