בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עליה של יותר מ-3000 אחוז בפיטורי ההיי-טק 

עליה של יותר מ-3000 אחוז בפיטורי ההיי-טק

 
 
גור תירוש

למרות הקיצוצים הכבדים מצאו המפוטרים הטריים עבודה בחברות חדשות, רובן חברות הנכנסות רק כעת לתחום האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברות האינטרנט דיווחו החודש על 10459 קיצוצי משרות, עלייה של 16 אחוזים לעומת חודש נובמבר. כך על פי מחקר חדש המתפרסם על ידי חברת השמת העובדים, "גרי וכריסטמאס".
 

"קיימים הפסדים גדולים מאוד בקרב החברות", אומר גו`ן צא`לנצ`ר, מנכ"ל חברת "גרי וכריסטמאס", "שמעתי בקרב מנהלי החברות מושגים כמו חורף גרעיני וסופת טורנדו כלכלית".

עם זאת מציין צא`לנצ`ר כי לעובדים בתעשייה לא תהיה כל בעיה למצוא מקומות עבודה חלופיים. "אנשים מסוג זה לא נתקלים בבעיה להיקלט מחדש בשוק. מדובר בכוח אדם איכותי והתעשייה צמאה לסוג כזה של כוח אדם".

בעוד שכמות לא מבוטלת של חברות אינטרנט טהורות נסגרות, הרי שחברות מבוססות יותר מתחום ה"כלכלה הישנה" נכנסות רק כעת לתחום ובשל כך חסרות כוח אדם איכותי למלא את המשרות והפרוייקטים החדשים.

נתונים מהמחקר החדש מראים כי פיטורי כוח האדם בחברות הדוט-קום גדלו בצורה דרמטית במהלך שנת .2000 במחצית הראשונה של השנה דווח על 5,097 קיצוצי משרות, בעוד שמחצית השנייה של השנה גדל מספר זה פי 7 והסתכם ב 36,177 איש.

רק אתמול דיווחה חברת EarthWeb על תחילת שיתוף תכנים עם אתר .Internet.com כתוצאה מהסכם זה יאבדו כ 100 איש את מקום עבודתם בחברת EarthWeb.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by