בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מילוא שוקל התפטרות בתחילת השבוע הקרוב 

מילוא שוקל התפטרות בתחילת השבוע הקרוב

 
 
חדשות נענע 

דן מרידור עדיין לא התבטא במפורש בנושא חזרתו לליכוד אך אמר כי יתמוך בשרון אם תקבל הממשלה הנוכחית את הצעתו של קלינטון כפי שהיא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר הבריאות, רוני מילוא, הודיע אתמול (חמישי) כי יגיש ככל הנראה מכתב התפטרות מהממשלה ביום ראשון הקרוב לאור ההחלטה לקבל את הצעתו של נשיא ארה"ב, הצעה שהביעה נכונות לוותר על ריבונות ישראלית בהר הבית.
 
מילוא היה בין שני המתנגדים להסכם בהצבעה שנערכה בעניין בקבינט המדיני-ביטחוני. בנוסף למילוא התנגד להסכם גם השר מיכאל מלכיאור. בליכוד מקווים כי אם יושג הסכם בין ישראל לפלשתינאים, על בסיס הדברים שפורסמו בתקשורת, יודיעו מילוא וחברו לסיעה, ח"כ דן מרידור, על תמיכה במועמד הליכוד לראשות הממשלה, אריאל שרון.

ידוע כי בכירים בליכוד מפעילים לאחרונה לחץ כבד על השניים בעניין זה. בליכוד מקווים גם כי התנגדות מילוא ומרידור להסכם מקרבת את השניים לפרישה מסיעת המרכז, הקמת סיעה עצמאית בכנסת, וחבירה לליכוד - לפני או אחרי הבחירות.

בחודשים האחרונים קיים מילוא גם מגעים עם מפלגת שינוי בדבר שריון, רצוי של המקום השני ברשימה, כשייערכו בחירות לכנסת.

דן מרידור עדיין לא התבטא במפורש בנושא חזרתו לליכוד אך אמר כי יתמוך בשרון אם תקבל הממשלה הנוכחית את הצעתו של קלינטון כפי שהיא. יו"ר `שינוי`, טומי לפיד, אמר כי הוא מאוד מעוניין בהצטרפותו של מרידור למפלגתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by