בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישות מקריות נמשכות דרך האינטרנט 

פגישות מקריות נמשכות דרך האינטרנט

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

אתר חדש בארצות הברית מציע פתרון לאנשים שרוצים לפתח קשר מפגישה מיקרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתר חדש בשם isawyou.com("ראיתי אותך") מאפשר למצוא את מי שחשבתם שעשה לכם עיניים, אבל לא העזתם לפנות אליו. חוץ מכלי סיוע ל"פחדנים" מתכוונים מפעילי האתר ליצור מבנה קהילתי ברשת התואם למבנה הקהילתי הגיאוגרפי. כך מדווחים חדשות .Fox
 
השירות אינו שונה בהרבה מהמדור "נפגשנו" במעריב-לנוער. "אתה נמצא במכולת, ראית מישהי שמוצאת חן בעיניך במחלקת הירקות, ואתה לא יודע את שמה או את הטלפון שלה", מדגים מנכ"ל האתר, בריאן הן (Henn). "אתה הולך לאתר וכותב שם `ראיתי אותך שם, לבשתי סוודר כחול ומעדתי על המלונים כשהסתכלתי עלייך`".

האתר מחולק לאזורי אוכלוסייה, כולל אזורים בחלל כמו תחנת החלל הבינלאומית, ותחנת "מיר" המתפרקת לאיטה. מעבר לזיווגים, מקווה האתר להחזיר את ה"שכונתיות" לרשת ולאפשר ליצור קהילות של אנשים המתגוררים באותה סביבה.

המשתמשים יוכלו להודות לזר שסייע להם, למסור ד"ש או לדווח על פשעים באזור. גיאוסיטיז (Geocities), אשר ניסתה ליצור דבר דומה במיון לפי תחומי עניין, נכשלה במשימתה כשהמשתמשים התעלמו ממבנה הקהילה וניצלו את אכסון האתרים בחינם לשם יצירת אתרים בזול ובמהירות.

"לא כל הקוראים יכתבו `ראיתי אותך` באתר", מדגיש הן, "אולם רובם יחזרו לאתר לקרוא הודעות של אחרים, כי זה כיף. השירות פותח צוהר אל חייהם של אנשים אחרים אשר מתגוררים לידך, ואלה משאר חלקי העולם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by