בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מינויים נוספים בממשל בוש: אישה ושחור שני יכהנו כשרים 
 
 
איי.פי.

מנהל בי"ס מטקסס, פרקליטה מדנוור, איש עסקים מקליפורניה ומושל ויסקונסין מצטרפים לממשל בוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית הנבחר, ג`ורג` וו. בוש, מינה היום (שישי) ארבעה שרים חדשים, ובהם השרה הראשונה והשחור השני בממשלו.
 
רוד רייג`, מנהל בית הספר המחוזי הגדול ביותר בטקסס, יהיה שר החינוך. רייג` הוא השחור השני בממשלו של בוש, לאחר שרמטכ"ל צבא ארצות הברית לשעבר, קולין פאואל, מונה לתפקיד מזכיר המדינה. לדבריו בוש, רייג` הוא רפורמטור עם תוצאות מוכחות, שהוכיח ביוסטון כי "בתי ספר עירוניים יכולים להיות בתי ספר מעולים".
 
גייל נורטון, תובעת כללית לשעבר בקולורדו וכעת פרקליטה בדנוור, תהיה שרת הפנים. לדברי בוש היא תסייע לו במציאת דרכים "לפתח את משאבי אומתנו בדרך מאוזנת וידידותית לסביבה". דבריו של בוש התפרשו כרמיזה על כך שמחויבותו לתעשיית הגז והנפט האמריקנית עליה דובר הרבה, לא תביא לפגיעה באיכות הסביבה. כזכור, מונתה קונדליזה רייס לתפקיד היועצת לביטחון לאומי, אולם נורטון תהיה האישה הראשונה, והיחידה בינתיים, בממשלה.

 
 

מתנגד להפלות למשרד הבריאות

אנתוני ג`. פרינסיפי, לשעבר לוחם במלחמת וויטנאם וכיום איש עסקים בקליפורניה, יהיה השר לענייני חיילים ותיקים. פרינסיפי כיהן כסגן השר במשרד זה בתקופת כהונתו של ג`ורג בוש האב.

טומי תומפסון, מושל ויסקונסין מזה ארבע תקופות כהונה, יעמוד בראש משרד הבריאות והשירותים האזרחיים - המשרד האזרחי הגדול בממשלה. כמו בוש, גם תומפסון מתנגד להפלות. כשנשאל על השפעת עמדתו זו בעבודתו, השיב תומפסון: "כולם יודעים שאני מקשיב לכולם ואני אמשיך לעשות זאת".

ארבעת המינויים החדשים מצטרפים למינוי דונלד ראמספלד לתפקיד שר ההגנה - עליו הכריז בוש אתמול.ומה דעתכם על הנבחרת החדשה? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by