בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: בממשלה הבאה אמנה שר ביטחון במשרה מלאה 
 
 
חדשות נענע 

המועמדים: שחק, וילנאי 'או דמויות אחרות בולטות מחוץ לממשלה'. יעקב קדמי יהיה שר הפנים ושריד ישוב למשרד החינוך. שב ומצהיר: לא אחתום על מסמך שמעביר את הריבונות על הר הבית לפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אומר הערב (שישי) כי אם ייבחר לראשות הממשלה, ימנה שר ביטחון במשרה מלאה.
 
"יהיה בהחלט שר ביטחון במשרה מלאה, שכן הצורך לעסוק בביצוע ההסכמים המדיניים שואב את כל הבנאדם", נימק ברק את החלטתו.
 
בין המועמדים לתפקיד מנה ברק את שר התחבורה והתיירות, אמנון ליפקין-שחק, והשר למדע, תרבות וספורט, מתן וילנאי, "או דמויות אחרות בולטות מחוץ לממשלה", כדבריו.
 
 

'ערפאת יחליט וגם יישא באחריות לתוצאות'

כמו-כן אמר ברק כי אם ירכיב את הממשלה הבאה, יכהן יעקב (יאשה) קדמי, ראש נתיב לשעבר, כשר הפנים, ויו"ר מרצ, יוסי שריד, ישוב למשרד החינוך. כמו-כן מנה ברק את שמעון פרס, יוסי ביילין ושלמה בן-עמי כמי שיכהנו בתפקידים מרכזיים בממשלתו.

באשר לתהליך המדיני, אמר ברק כי הוא נחוש להמשיך במאמצים להגיע להסכם שלום, עד יום הבחירות. "אף פעם לא מאוחר מדי להיכנס לנהרות של דם ואש, אפשר לעשות את זה גם בשבוע", אמר ברק. לדבריו, יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת יחליט אם להיענות להצעת הפשרה של קלינטון, "והוא גם יישא באחריות לתוצאות". יחד עם זאת שב ברק והבהיר כי "אני לא מתכוון לחתום על מסמך שיעביר את הריבונות על הר הבית לפלסטינים".
 

לא לחוק טל

בנוגע לביקורת החריפה שהטיח במהלכיו המדיניים הרמטכ"ל שאול מופז בישיבת הממשלה שלשום בלילה, אמר ברק כי "הרמטכ"ל - חובתו לומר את מה שאמר, והוא גם הציג את זה בצורה הרבה יותר מאוזנת אחראית ונכונה ממה שהוצג". ברק אמר כי מופז הוא "איש אמין, מקצועי וישר".
 
בראיון לדן שילון ועמנואל רוזן בערוץ השני, התייחס ברק גם לנושא גיוס בחורי הישיבות. ברק הודיע כי הוא וסיעת ישראל אחת יצביעו נגד הארכת הוראת השעה של חוק טל. "צריך לשפר את חוק טל באופן מהותי. מצד אחד, לא לגייס אותם בכפייה", אמר ברק, אך מצד שני צריך "להטיל חובה בגיל 21, מי שלא רוצה להתגייס, לעשות שירות אזרחי בקהילה".

כשנשאל על סקרי סוף השבוע המנבאים לו תבוסה בהתמודדות מול מועמד הימין, ח"כ אריאל שרון, אמר ברק כי אין בכוונתו להסיר את מועמדותו לטובת מועמד אחר מטעם מפלגת העבודה. לדבריו, הסקר היחיד שקובע הוא תוצאות האמת בבחירות ב-6 בפברואר.ומה דעתכם על הכוורת של ברק? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by