בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיסמת ברק בבחירות: 'אסור לחזור לימי שרון. ישראל חייבת שלום' 
 
 
חדשות נענע 

'תפקידנו יהיה לחשוף מיהו באמת אריאל שרון', אומר ח"כ גולדשמיט. השר רענן כהן: 'זו מערכת בחירות לא קלה'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה הבחירות של ראש הממשלה אהוד ברק חשף היום (שישי) את סיסמת הבחירות לראשות הממשלה: "אסור לחזור לימי שרון. ישראל חייבת שלום".
 
הערוץ השני מדווח כי אמש (חמישי) התקיימה ישיבת המטה האסטרטגי של ברק והוחלט על המסרים שיודגשו בתעמולת הבחירות.
 

ח"כ אלי גולדשמיט, שמונה השבוע לתפקיד יו"ר מטה ההסברה של ברק, הסביר את הסיסמא הנגטיבית באומרו כי "תפקידנו יהיה לחשוף מיהו באמת אריאל שרון".
 
 

'שרון מעולם לא עצר באדום

במפלגה אומרים כי בין השאר יודגש כי "שרון הוא אמיץ במלחמה, בעוד ברק הוא אמיץ בשלום". כמו-כן מתכוונים במפלגת העבודה להעמיד את נושא לבנון במרכז מערכת הבחירות. מפלגת העבודה מתכוונת להזכיר "מי הכניס אותנו ללבנון, ומי הוציא אותנו מלבנון". השרה דליה איציק אמרה כי תשדירי התעמולה יזכירו, "ששרון במהלך חייו תמיד לא עצר באדום".

בצד רוח הקרב והלהיטות, נשמעו בימים האחרונים קולות נכאים במפלגת העבודה, לנוכח התבוסה שמנבאים הסקרים המתפרסמים בתקשורת ואלה הנערכים על ידי המפלגה. רענן כהן, שר העבודה והרווחה ומזכ"ל מפלגת העבודה, אמר כי "זו מערכת בחירות לא קלה". יחד עם זאת, בעבודה מסתמכים על דיווחים של סוקר הבית של המפלגה, לפיהם המצב עדיין "הפיך", ומקווים שאפשר יהיה עדיין להפוך את הקערה על פיה.האם מדובר בקרב אבוד מבחינתה של העבודה? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by