בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש לאנשים שרוצים לפתח קשר מפגישה מקרית 

אתר חדש לאנשים שרוצים לפתח קשר מפגישה מקרית

 
 
עידו קינן

"ראיתי אותך אצל ג'ולי במכולת, לבשת חולצה אדומה, צרי קשר באתר"; הרעיון אינו מקורי ודומה לפינה ב"מעריב לנוער"- "נפגשנו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש בשם isawyou.com ("ראיתי אותך") מאפשר למצוא את מי שחשבתם שעשה לכם עיניים, אבל לא העזתם לפנות אליו, חוץ מכלי סיוע ל"פחדנים" מתכוונים מפעילי האתר ליצור מבנה קהילתי ברשת התואם למבנה הקהילתי הגיאוגרפי, כך דווח בחדשות `פוקס`.
 
השירות אינו שונה בהרבה מהמדור "נפגשנו" במעריב-לנוער. "אתה נמצא במכולת, ראית מישהי שמוצאת חן בעיניך במחלקת הירקות, ואתה לא יודע את שמה או את הטלפון שלה", מדגים מנכ"ל האתר, בריאן הן. "אתה הולך לאתר וכותב שם `ראיתי אותך שם, לבשתי סוודר כחול ומעדתי על המלונים כשהסתכלתי עלייך`".

האתר מחולק לאזורי אוכלוסייה, כולל אזורים בחלל כמו תחנת החלל הבינלאומית, ותחנת "מיר" המתפרקת לאיטה. מעבר לזיווגים, מקווה האתר להחזיר את ה"שכונתיות" לרשת, ולאפשר ליצור קהילות של אנשים המתגוררים באותה סביבה. המשתמשים יוכלו להודות לזר שסייע להם, למסור ד"ש או לדווח על פשעים באזור.

גיאוסיטיז (Geocities), אשר ניסתה ליצור דבר דומה במיון לפי תחומי עניין, נכשלה במשימתה, כשהמשתמשים התעלמו ממבנה הקהילה, וניצלו את אחסון האתרים בחינם לשם יצירת אתרים בזול ובמהירות.

"לא כל הקוראים יכתבו `ראיתי אותך` באתר", מדגיש הן, "אולם רובם יחזרו לאתר לקרוא הודעות של אחרים, כי זה כיף. השירות פותח צוהר אל חייהם של אנשים אחרים אשר מתגוררים לידך, ואלה משאר חלקי העולם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by