בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חתונת מדונה-ריצ'י: סוף סוף פרטים 
 
 
חדשות נענע 

מדונה לא נעלה מגפיים משובצות יהלומים, השושבינה לא היתה גווינת' פאלטרו. המוזמנים רקדו לצלילי דיסקו בסגנון המאה ה-19, ולורד בתה בת הארבע של מדונה היתה 'נערת הפרחים'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סטלה מקרת`ני היתה השושבינה בחתונת מדונה - ריצ`י בשבוע שעבר, ולא גווינת` פאלטרו, כפי שמספרות השמועות. כמו כן, הכלה לא נעלה מגפי בוקרים משובצות יהלומים, אולם לעומת זאת, שפעה ביהלומים - השאלה מהתכשיטן הארי וינסטון.
 

אלה הם כמה מהפרטים המעטים שהסכימה מדונה לחשוף בהקשר לטקס הצנוע שהתקיים בשבוע שעבר, הפרטים יפורסמו בראיון שנערך עמה בגליון הקרוב של מגזין האמריקני `פיפל`. המאורע החגיגי והצנוע התקיים ב-22 בדצמבר, תחת אבטחה כבדה, בטירה בעיירה קטנה בסקוטלנד.

מדונה (42), לבשה בעת הטקס שמלת סטרפלס, מקטיפה בצבע שנהב, יצירתה של מעצבת האופנה סטלה מקרת`ני, הבת של חבר להקת הביטלס לשעבר, פול מקרת`ני. השחקנים גווינת` פאלטרו, רופרט אוורט, מעצבת האופנה האיטלקית דונטלה ורסאצ`ה והזמר סטינג היו בין המפורסמים שהופיעו לאירוע המצומצם בטירת סקיבו שבסקוטלנד.

ללורד, בתה בת הארבע של הזמרת, ניתן התפקיד החשוב `נערת הפרחים`. החתן והכלה צעדו על עלי שושנים אדומות שפיזרה לורד לאורך הדרך לחופה.

בתום הטקס, שנערך על ידי הכומר סוזן בראון וכלל תשעה חלקים, התכנסו האורחים ל`דיסקו` בסגנון המאה ה-19 במרתף הטירה. הכלה החליפה את התלבושת לחליפת מכנסיים בצבע שנהב, גם כן בעיצוב מקרת`ני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by