בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גובר החשש מפיגועי נקם בעקבות רצח בני הזוג כהנא הבוקר 
 
 
חדשות נענע 

נועם פדרמן: צפוייה נקמה יהודית; כוחות הביטחון נערכים כדי למנוע ניסיון נקמה; מועצת יש"ע: דמינו הפך הפקר, ראש הממשלה ושר החוץ אחראים באופן אישי על הפיגוע הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות הביטחון הכללי והמשטרה מגבירים את המעקב אחרי פעילי הימין הקיצוני מחשש לניסיונות נקמה בתגובה לפיגוע הבוקר (ראשון) שבו נהרגו הרב בנימין כהנא ואשתו טליה, וחמישה מילדיהם נפצעו.
 
כוחות הביטחון אף תגברו את נוכחותם בחברון מחשש לניסיונות נקמה מצד אנשי תנועת `כך` לשעבר. מקורות פלסטיניים מדווחים תנועה ערה של כוחות צבא בנקודות החיכוך בין יהודים לערבים במקום. בגלי צה"ל דווח כי הבוקר התפתחה תגרה בשוק הישן של חברון בין מתנחלות מהישוב היהודי לבין סוחרים פלסטינים.
 

פדרמן: צפוייה נקמה יהודית

חבר תנועת "כהנא חי", נועם פדרמן, אמר הבוקר (ראשון) בתגובה לפיגוע כי כל ערבי הוא בר נקמה ו"אין הבדל בין ערבי לערבי". לדבריו, "היהדות היא דת של נקמה שאינה מפנה את הלחי השניה. כל עוד יהיו ערבים בישראל יהיו פיגועים, וצריך לדאוג שלא יהיו ערבים במדינה". פדרמן הדגיש כי צפויה נקמה יהודית על הפיגוע.

טיראק פולק מראשי "כך" לשעבר אמר כי אם רוצים שדם יהודי לא יהיה זול- "אנחנו צריכים שערבים יפחדו", דברי פולק.

ראש המטה המדיני-ביטחוני, דני יתום, אמר הבוקר שצריך לרדוף את המחבלים עד שייתפסו, אבל סוף הסכסוך יהיה במשא ומתן מדיני.
 
 

מועצת יש"ע: ברק ובן-עמי אשמים

במועצת יש"ע מאשימים את ראש הממשלה, אהוד ברק ושר החוץ, שלמה בן עמי, באחריות אישית לפיגוע. "דמינו הפך הפקר" נאמר בהודעת המועצה "ואנו משלמים את מחיר הקמפיין של ברק לראשות הממשלה".

בן עמי גינה הערב בראיון לערוץ 2 את תגובת מועצת יש"ע. "זו התבטאות חמורה ביותר בעיקר כשהיא באה מצד מועצה ציבורית. כבר היינו על סף מלחמת אחים ב-95 חשבנו שאפשר לנהל ויכוח בלי דברי הסתה, אבל כנראה שיש אנשים שלא למדו מאז", הדגיש בן-עמי.

ראש הממשלה, אהוד ברק, קרא הערב לשמור על איפוק ועל שליטה עצמית, לא להגרר לתגובות מיותרות, "ולאפשר לצה"ל שפועל גם היום וגם בדרך כלל ביעילות מירבית", דברי ברק.

יושב ראש הליכוד, אריאל שרון, אומר ש"רק אחדות לאומית רחבה ועמידה נגד הטרור תבטיח שלום וביטחון לאזרחי ישראל".
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום צבא וביטחון בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by