בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אופנה חדש מציע מנוי שנתי ב-995 ד' לשנה 

אתר אופנה חדש מציע מנוי שנתי ב-995 ד' לשנה

 
 
אריאלה באייר, מערכת

במדובר באתר המיועד לתעשיה העסקית של ענף יצור האופנה אשר אמור לעלות לרשת בחודש מאי הקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עונת הארוחות חינם באינטרנט הולכת ומסתיימת. אחרי גל של קריסת אתרי תוכן בזה אחר זה, המדיניות מתחילה להשתנות והיום כבר לא מתביישים לדבר על מודל מבוסס הכנסות גם ממנויים. בנתיים המגמה בולטת בעיקר בתחום העסקי לקהלים יעודיים.
 
האתר Women`s Wear Daily המיועד לתעשיה העסקית של ענף יצור האופנה, מתכוון לאפשר כניסה למנויים בלבד, תמורת 995 דולר לשנה. מדובר באתר בין-עסקי (ביזנס-טו-ביזנס), שיפתח ב-15 במאי 2001, ויכלול חדשות, סקירות, מגמות, מחקרים, דיווחים, אירועים ורכילויות על המגזרים השונים של ענף תעשיית האופנה, כולל שירותים בלעדיים למנויים. "אנחנו לא פונים לקהל הרחב, והחוגים המקצועיים זקוקים למידע שאנחנו מספקים להם", אומרת רשל יודל המנכ"לית בראיון לניו-יורק מגזין.
האתר הוא מיזם אינטרנטי של בית ההוצאה לאור "פיירצ`איילד" ומעוניין לבסס את מעמדו כפורטל מקצועי מוביל של תחום תעשיית האופנה. דמי מנוי גבוהים מהווים גם סוג של סלקציה. הם מעניקים למנויים תחושה אקסקלוסיבית של "מועדון סגור" ומנפים גולשים שלא עומדים בקריטריונים שהמערכת קבעה. יחד עם זאת הם מחייבים את האתר להעניק תמורה מלאה עבור התשלום, שכן מנוי הוא דבר שניתן לביטול בכל עת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by