בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת "בלולארק" נרכשה ע"י יצרנית ה"ויזור" 
 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

חברת הנדספרינג תרכוש את "בלולארק" בתמורה ל-450 אלף ממניות הנדספרינג; "בלולארק" מתמחה בייצור "בלייזר ווב", דפדפן אינטרנט ושרת פרוקסי מהיר במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת "הנדספרינג" , יצרנית מחשב כף-היד ויזור (Visor) המבוסס על מערכת ההפעלה Palm OS, הודיעה כי בכוונתה לרכוש את חברת בלולארק בתמורה ל-450אלף ממניות הנדספרינג, המוערכות בכ- 16.1 מיליון דולרים.
 
בלולארק ידועה בעיקר כיצרנית בלייזר ווב, דפדפן אינטרנט ושרת פרוקסי מהיר במיוחד, המאפשר למחשבי פאלם לחזות בדפי אינטרנט שעוצבו בפורמט WAP, HTML, או i-Mode. הנדספרינג מתכננת לשלב את דפדפן הבלייזר במוצר ה-VisorPhone שלה, החל מהשנה הבאה.

דונה דובינסקי, מנכ"לית ונשיאת הנדספרינג, אמרה כי "גלישה ברשת תהפוך ליישום המפתח של מוצרי הנדספרינג, בסגנון הפשוט והאלגנטי שלקוחותינו התרגלו לקבל". ההערכה היא שהשימוש בבלייזר נועד, בין השאר, לבדל את הויזור משאר מחשבי כף היד הנמצאים בשוק.

אנליסטים רבים הביעו את תמיהתם על כך, שרכישה זו לא בוצעה עוד קודם לכן, ע"י חברת Palm. לו היתה Palm רוכשת את בלולארק, היה באפשרותה לשלב את הבלייזר במערכת ההפעלה למחשבי כף-יד Palm OS, ולגבות סכום גדול יותר מזה שהיא גובה עכשיו על רשיונות לשימוש במערכת ההפעלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by