בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שדות התעופה באיזור ניו יורק משותקים בעקבות סופת שלגים 
 
 
חדשות נענע 

יותר מ- 1300 אנשים נתקעו בשדה התעופה קנדי במנהטן. הנשיא קלינטון הורה להעביר 300 מיליון דולר על מנת לעזור לעניים לרכוש דלק לחימום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושת שדות התעופה העיקריים באיזור ניו- יורק חזרו לפעול היום בבוקר לאחר שסופת השלגים הראשונה השנה, עיכבה מאות מטיילים בדרכם לחופשת החג.
 
רשות שדות התעופה של ניו יורק וניו ג`רסי סגרו את שדות התעופה במדינותיהם אתמול בשעה 10:30 בבוקר בעקבות הצטברות שלג רב על המסלולים.

מרשות שדות התעופה האמריקנית נמסר כי היום בבוקר נפתחו שלושה מסלולים בשלושה שדות תעופה. אחד בשדה התעופה על שם גו`ן.אף.קנדי במנהטן השני בשדה התעופה הבינלאומי בניו-ארק והשלישי בשדה התעופה לה גוורדיה בקווינס.

יותר מ- 1300 אנשים נתקעו בשדה התעופה קנדי במנהטן, וקיבלו שמיכות כריות ומעילים על מנת להפוך את שהייתם בשדה התעופה לנוחה יותר. כמו כן דאגו שהמסעדות והחנויות יישארו פתוחות כל הלילה.

הסופה שפקדה בימים האחרונים את צפון מערב ארה"ב נודדת כעת למזרח קונטיקט ולעיר בוסטון ואמורה להגיע לחופה של מדינת מיין היום בצהריים, אולם הסופה דילגה על העיר בוסטון והשלג הפך לגשם.

הנשיא קלינטון הורה אתמול בלילה על העברת 300 מיליון דולר לקרנות חירום שיעזרו לאזרחים אמריקנים בעלי הכנסה נמוכה לרכוש דלק לחימום הבתים.

כמו כן הורה הנשיא על נקיטת צעדים נוספים בידי הממשלה על מנת להפחית את החומרה במחסור באנרגיה, צעדים אלו באו בכדי לעזור לאנשים להתמודד עם מזג האוויר הקשה ביותר מזה שנים רבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by