בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שורת התקפות נגד תושבים ערבים בירושלים 
 
 
חדשות  נענע

המון רב, ככל הנראה, ממשתתפי מסע ההלוויה של בנימין וטליה כהנא, שנהרגו הבוקר בפיגוע ניסה לפגוע בערבים במספר נקודות בעיר; בכל המקרים הצליחה המשטרה לחלץ את המותקפים; קודם לכן, תקפו מאות ממשתתפי הלווייה את ניידות השידור של גלי-צה"ל וערוץ 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בירושלים נרשמו הערב (ראשון) שורה של התקפות על תושבים ערבים על ידי יהודים. במשטרה מעריכים כי התוקפים הם חלק ממשתתפי מסע הלוויה של בנימין וטליה כהנא, שנהרגו הבוקר בפיגוע הירי ליד עופרה.
 
מאות אנשים ניסו להיכנס לחנות "מלך הפלאפל" ולהכות פועלים ערבים שנמצאים במקום. שוטר אחד נפגע והמשטרה סגרה את החנות לה נגרם נזק.

ברחוב שמואל הנביא הותקפו שלושה צעירים ערבים, שעובדים בחנות לאביזרי רכב, ובכיכר השבת בשכונת מאה שערים הותקפו שני ערבים נוספים. בכל המקרים הצליחה המשטרה לחלץ את הערבים המותקפים מידי ההמון. עדיין לא ברור מה מצבם.

מגלי צה"ל נמסר כי בניגוד להנחיות המשטרה, פנו משתתפי הלוויה יחד עם שני ארונות הקבורה לרחוב יפו, חלקם מנסים לפגוע בערבים העובדים בחנויות במרכז העיר. קודם לכן, תקפו מאות ממשתתפי הלווייה את ניידות השידור של גלי-צה``ל וערוץ 2, כתבי רשתות השידור לא נפגעו.
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by