בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
10 שוטרים נפצעו בעימותים במסע ההלוויה של כהנא  
 
 
חדשות נענע 

ברוך כהנא ספד לאחיו: צריך להוריד את הממשלה הזאת, שמנהלת מו"מ עם רוצחים. פעיל 'כך', נועם פדרמן: צריך לנקום, צריך לזעזע. קחו את גורלכם בידיכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עשרה שוטרים נפצעו אמש (ראשון) באורח קל בעת מסע ההלוויה של הרב בנימין כהנא ואשתו טליה, שנהרגו אתמול בפיגוע הירי ליד ההתנחלות עופרה. המשטרה עצרה שישה מפגינים מהימין הקיצוני. מסע האבלים התעכב שעה ארוכה ליד בית ראש הממשלה בירושלים, בדרכו להר המנוחות.
 

בתחילת מסע ההלוויה התנפלו תומכי כהנא על צוותי הטלוויזיה של הערוץ הראשון והשני, ניקבו את צמיגי הניידות וניסו לפגוע בעיתונאים. ניידת ערוץ 2 הצליחה להיחלץ מהמקום. ניידת ערוץ 1 ניזוקה.

במהלך ההלוויה תקפו פעילי הימין הקיצוני ארבעה פועלים ערבים, שניים מהם פונו לבית החולים הדסה. מוקדם יותר ניסו כמה מהמשתתפים לפגוע בכלי רכב השייכים לעיתונאים ואחרים קראו "מוות לערבים", כך דווח באתר `הארץ`.

ברוך כהנא, אחיו של בנימין כהנא אמר בדברי ההספד לאחיו כי "צריך להוריד את הממשלה הזאת, שמנהלת משא ומתן עם רוצחים, ולשים בכלא את כל מי שנותן יד לדיכוי עם ישראל בממשלה, בתקשורת ובמערכת המשפט".

פעיל `כך`, נועם פדרמן, מתח ביקורת על מועצת יש"ע, ואמר כי "צריך לצאת מהקלישאות של `יהיה בסדר` ו`תנו לצה"ל לנצח`. צריך לנקום, צריך לזעזע. קחו את גורלכם בידיכם, כי אם לא ניקח, כולנו בסופו של דבר נהפוך לברווזים במטווח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by