בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכנסת אישרה הטבות בכ- 80 אלף ש' לכל חבר כנסת 

ועדת הכנסת אישרה הטבות בכ- 80 אלף ש' לכל חבר כנסת

 
 
חדשות נענע 

כמו כן אישרה הוועדה תקציב לעוזרים ותקציב אירוח שנתי מיוחד ליושב ראש האופזיציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכנסת אישרה היום (שני) שורת של הטבות ותנאים נילווים לח"כים, וכן תנאים מיוחדים ליו"ר האופוזיציה. אתמול נודע כזכור, על עידכון שכרם של הח"כים והשרים, החודש, ביותר מ-10 אחוזים, זאת בהתאם לשיטת העדכון הקבועה עליה הוחלט בעבר.
 
על פי ההחלטה שהתקבלה היום, יהנה יו"ר האופוזיציה מתקציב אירוח שנתי של 20 אלף שקל, ותקציב הקשר עם הציבור יגדל ב-20 אלף שקל לעומת זה של ח"כ רגיל, ויגיע ל-100 אלף שקל בשנה. כמו כן תממן הכנסת ליו"ר האופוזיציה ולעוזרו נסיעת עבודה אחת לשנה לחו"ל.

הכנסת תממן גם העסקת עוזר פרלמנטרי נוסף ליו"ר האופוזיציה, כך שיהיו לו שלושה במקום שניים עד כה. עלות שורת ההטבות החדשות ליו"ר האופוזיציה מסתכמת ב-220 אלף שקל לתקציב הכנסת.

אתר "הארץ" מדווח כי בעקבות המלצות הוועדה הציבורית לבחינת תנאי הח"כים, בראשות פרופ` יצחק גל-נור, יהנו עתה הח"כים מדי שנה מתקציב של 80 אלף שקל לצורך שכירת לשכה פרלמנטרית מחוץ למשכן, ולצורך יצירת קשר עם הציבור. הח"כים יוכלו לרכוש מתנות לאירועים בהם ישתתפו, לערוך סקרי דעת קהל על פעילותם הפרלמנטרית, להפיק ולשגר דברי דואר לציבור, לרכוש מחשבים, פלאפונים ועוד. עד כה קיבלו הח"כים בנפרד את התקציבים הללו.
עוד הוחלט כי הח"כים יוכלו לצבור תקציב לא מנוצל משנה אחת לשנייה, אך לא יותר משנתיים. החלטה זו נועדה למנוע מצב שבו הח"כים העדיפו לצבור עודפים במשך ארבע שנות הקדנציה, ולנצלם רק סמוך לבחירות לכנסת הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by