בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אנה ניקול סמית' נגד פלייבוי 
 
 
חדשות נענע 

הדוגמנית-שחקנית, אנה ניקול סמית', נמצאת בעימות עם המגזין פלייבוי לאחר שנודע לה כי בכוונתם לפרסם תמונות ישנות שלה. סמית' עדיין נמצאת במאבק משפטי על עזבונו של בעלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנה ניקול סמית` הזהירה את חבריה לשעבר בפלייבוי שלא לפרסם את תמונותיה בעיתון. האזהרה באה בעקבות כוונתו של המגזין לפרסם תמונות ישנות שלה במהדורת חודש פברואר.
 
סמית` שבשנת 1993 נבחרה ל" נערת השעשועים" של השנה סירבה להצטלם בעירום פעם נוספת עבור המגזין. פלייבוי לא התרגשו מהתנגדותה והחליטו לפרסם תמונות שלה מתחילת שנות ה-90.

כששמעה על כך סמית`,רתחה מזעם בעקבות כוונתם והזהירה אותם לבל יפרסמו את תמונותיה. נציגה אמר לעיתון הני יורק פוסט: " התמונות הן זולות, מרגיזות וגורמות לה לאי נוחות". לעומת זאת דוברת המגזין פלייבוי אמרה לניו יורק פוסט: " התמונות הן יפות מאוד אחרת לא היינו מפרסמים אותן".

באתר האינטרנט של רשת ABC דווח כי בבית המשפט עדיין מתנהל מאבקה המשפטי של סמית` לקבלת חלקה בירושה של בעלה המנוח איל הנפט, ג`יי האווארד מרשל, לו נישאה ב-1994 כאשר היא בת 26 והוא בן .89 סמית` תבעה את בנו הצעיר של מרשל, פירס, שמנהל את ירושתו של אביו. בבית המשפט הוא העיד כי סמית` קיבלה מאביו מיליוני דולרים כאשר הוא עוד היה בחיים, ואמר כי לא קיבלה דבר מהירושה מאחר ואביו לא כלל אותה בצוואה.

בית המשפט בלוס אנג`לס פסק בספטמבר להעביר לסמית` 450 מיליון דולר מעזבונו של בעלה. מרשל הצעיר ערער על ההחלטה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by