בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סולחה התקיימה בין איציק זוהר לזיו כבדה 
 
 
נענע ספורט 

זוהר התנצל שוב על דבריו והעניק פרחים ונשיקה לכבדה. למרות זאת, הורד זוהר מן התשדיר של פלאפון, הושעה מתכנית הטלויזיה אותה הוא מגיש בערוץ 2 ויעמוד לועדת משמעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סולחה בין זיו כבדה לאיציק זוהר התקיימה היום (שני) בצהריים במגרשה של הפועל צפרירים חולון, עקב התקרית החמורה שארעה וההתבטאויות הגזעניות שנשמעו מפי זוהר, במשחק בין נתניה לחולון ביום שישי.
 
זוהר הגיע למגרש עם מנכ"ל נתניה קובי בלדב והשניים העניקו זר פרחים ענק לכבדה, לחצו ידיים וזוהר אף הדביק לכבדה נשיקה. בכך הסתיימה חלקית הפרשה בין השניים.

זוהר:"אני מקווה שמבינים שאני לא גזען. אני מתנצל על האירוע ומבחינתי חלקית הפרשה הסתיימה". כבדה: "אני מאמין שאיציק זוהר באמת מתנצל על האירוע. הדברים לא היו צריכים להאמר. הפרשה תפסה כותרות. עכשיו הכל הסתיים ואנחנו יוצאים לדרך חדשה".

כאמור, חלקו של זוהר בפרשה עדיין לא הסתיים. זוהר התבשר היום כי לא ימשיך להנחות את תוכנית הספורט בערוץ 2 "ספורטיוי" וגם חברת פלאפון שהפיקה את התשדיר נגד אלימות בערוץ 2 צינזרה את חלקו של זוהר בתשדיר.

כעת, עוברת הפרשה לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל כאשר עורך הדין, שלום אבן עזרא, כבר הגיש היום כתב תלונה נגד זוהר. כתב תלונה זה הוא הראשון שמוגש נגד שחקן בעבור התבטאויות גזעניות. זוהר יעמוד בפני ועדת המשמעת כבר ביום רביעי כשעיקר האישום נגדו הוא בגין התבטאות חמורה ויוצאת דופן בכדורגל הישראלי.

רוצים לדבר על זה? בואו לפורום כדורגל בנענע. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by