בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת יצא לוושינגטון; ידון עם קלינטון בפרטי הצעת הגישור 
 
 
חדשות נענע 

בניגוד להערכות הקודמות, שציפו לפרסום ההחלטה עוד היום, יחכה יו"ר הרשות עד להתכנסות ועדת המעקב של הליגה הערבית ביום חמישי טרם מתן תשובה להצעת הנשיא האמריקני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, יצא הלילה (בין ראשון לשני) לוושינגטון, שם יוועד מחר בערב עם נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, לפגישה שעניינה הצעת הגישור של הנשיא האמריקני.

 
קלינטון התקשר הערב לערפאת ושוחח עמו בנושא הצעת הגישור. לאחר שכינס התייעצות, שב ושוחח הנשיא האמריקני עם יו"ר הרשות הפלסטינית והזמין אותו לוושינגטון.

 

הפלסטינים מכחישים הפרסומים לפיהם ערפאת החליט להשיב בחיוב

מזכיר הרשות הפלסטינית טאהב עבד אל רחים אמר כי קלינטון הבטיח לערפאת למסור לו הבהרות לגבי ההסתייגויות הפלסטיניות מהצעת הגישור. הוא הכחיש את הדיווחים שפורסמו קודם לכן לפיהם ערפאת קיבל את הצעת קלינטון ומתכוון להשיב בחיוב לתוכנית "קמפ דיוויד פלוס".

ערפאת עצמו אמר מוקדם יותר הערב כי בכוונתו להמתין להתכנסות המועצה הפלסטינית ביום חמישי טרם מסירת תשובתו לנשיא קלינטון, באשר להצעת הגישור שלו.

 
 

פסימיות בירושלים

בקול ישראל דווח כי גורמים לשכת ראש הממשלה אמרו הערב כי לא נקבעה נסיעה של ברק לוושינגטון וכי האמריקנים יעדכנו את ישראל בדיונים על ההסתייגויות הפלסטיניות. כמו-כן הם אמרו כי ברק עשוי לשוחח הלילה עם קלינטון.

בתוך כך, גורמים בכירים בישראל ספק רב בנוגע לחזרת המשלחת הישראלית אל שולחן הדיונים והמשא ומתן. מנהל לשכת ראש הממשלה, עו"ד גלעד שר, אמר בעקבות הפיגוע בנתניה כי הוא מטיל ספק באפשרות לקיים משא ומתן מדיני על רקע פיגועים בלב ישראל.

יחד עם זאת, ציינו בירושלים כי מצרים וסעודיה מפעילות לחץ על ערפאת לקבל את הצעת הפשרה של קלינטון.יהיה הסכם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by