בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק תוקף את היועץ המשפטי לממשלה 
 
 
חדשות נענע 

יורם בונן, עוזרו של היועץ המשפטי לממשלה: רובינשטיין אמר את שעל ליבו ועל מצפונו
ש"ס: ראש הממשלה גורם לפגיעה בשלטון החוק, יש להישמע להוראותיו של רובינשטיין

 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקפה חסרת תקדים של ראש הממשלה, אהוד ברק, הבוקר (שלישי), על היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין.
 
ראש הממשלה אמר שיש לבחון את המשך תפקודו של רובינשטיין בשל פרסום המכתב, כך דווח בגלי צה``ל.
"ליועץ דעות משלו הקרובות לימין וידועות" אמר ברק, "וזהו תקדים שמכתב אישי לראש הממשלה מוצא מקומו ישר ממחשב היועץ המשפטי לממשלה - לעיתונים ולתקשורת".

מקורבי ברק קראו לרובינשטיין להתפטר בעקבות חוות הדעת שנתן על חוקיות המשא ומתן עם הפלסטינים. לדעתם, מקרה רובינשטיין דומה למקרה אפי איתם, וכמו שאיתם היה צריך לעזוב את צה"ל, גם רובינשטיין צריך לעזוב את תפקידו. היועץ המשפטי דחה את הקריאות האנונימיות ואמר כי הוא נשאר בתפקידו, והוסיף כי מכתבו לראש הממשלה הוא בעל גוון פוליטי ושמדובר בחוות דעת משפטית מקצועית.

עוזרו של היועץ המשפטי לממשלה, יורם בונן, אמר הבוקר כי טענותיו של ראש הממשלה כלפי אליקים רובינשטיין אינן ראויות להתייחסות. "רובינשטיין אמר את שעל ליבו ועל מצפונו" אמר בונן, "ואין לחשוד בו במניעים פוליטיים".

ש"ס גינתה הבוקר את דברי ראש הממשלה נגד רובינשטיין, וכינתה אותם "התקפות פרועות". "ראש הממשלה" אמרו בכירים בש``ס "גורם לפגיעה בשלטון החוק. יש להישמע להוראותיו של רובינשטיין".

שר המשפטים, יוסי ביילין, שיבח הבוקר את עבודת היועץ המשפטי לממשלה ואמר, כי לא יישאר בממשלה שתדיח את רובינשטיין.

ועדת הכנסת תזמן אליה לישיבה מיוחדת את אליקים רובינשטיין, כדי שיבהיר את עמדתו בדבר פעולותיו המדיניות של ראש הממשלה, כך דווח בגלי צה``ל.

כזכור, במכתב אישי בן חמישה עמודים ששלח רובינשטיין לברק, מתח היועץ המשפטי ביקורת נוקבת ביותר על ראש הממשלה, על ניהול משא ומתן עם הפלסטינים בעת מערכת בחירות ולאחר שהתפטר, והן על פרטי ההסכם, כפי שעולה מהצעת הנשיא קלינטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by